Povezane vesti

Fića i Đekson u šoku: Marija Ana i Sanja napravile pometnju ulaskom u "Zadrugu" (video)

Fića i Đekson u šoku: Marija Ana i Sanja napravile pometnju ulaskom u "Zadrugu" (video)

Večernje novosti 23.01.2018
Nove takmičarke napravile pometnju ulaskom u rijaliti. Filip Đukić, koji je Mariju Anu ostavio pred ulazak u kuću, nije krio razočaranje njenim dolaskom. Šok doživeo i Đekson kada mu je Sanja rekla da je njegova bivša devojka Tijana trudna. NOVE… »
Filip rekao Mariji Ani da je razočaran što je ušla u Zadrugu, ona ustala, prišla mu, a zbog onoga što je uradila načisto…

Filip rekao Mariji Ani da je razočaran što je ušla u Zadrugu, ona ustala, prišla mu, a zbog onoga što je uradila načisto…

Press 23.01.2018
- Nema potrebe da kažem da mi je svejedno, vidi se po mojoj faci. Razočaralo me je što je Marija Ana ušla ovde - rekao je Filip. Veliki šef je obavestio Zadrugare da novim učesnicama Marija Ani Smiljanić Filip je bio prilično iznenađen ulaskom… »
3 meseca se nisu videli, ona će mu pružiti ruku, a njemu će se slošiti! Filipova bivša ulazi u Zadrugu! (foto)

3 meseca se nisu videli, ona će mu pružiti ruku, a njemu će se slošiti! Filipova bivša ulazi u Zadrugu! (foto)

Press 23.01.2018
- Šta će biti unutra ne znam, da li će se osećanja vratiti... Ja ću se ponovo upoznati s njim - rekla je Marija Ana koja je sa Filipom Đukićem bila u vezi godinu i po dana. Posle ulaska Jelene Krunić stiže još jedno, čak i veće iznenađenje! U… »
O njoj će se i te kako pričati: Devojka učesnika "Zadruge" ušla u rijaliti

O njoj će se i te kako pričati: Devojka učesnika "Zadruge" ušla u rijaliti

Blic 23.01.2018
- Moraću ponovo da se upoznam sa njim, on je potpuno drugačiji napolju - rekla je Marija Ana malo pre nego što je ušla u šou ružičaste televizije. Devojka Filipa Đukića ušla je u rijaliti "Zadruga", a u studiju je rekla da ne može da prepozna… »
(Video) Vodili su ljubav u rijalitiju, ostala je trudna pa izgubila bebu: Filip se zaledio kad je ugledao da ulazi hladnog…

(Video) Vodili su ljubav u rijalitiju, ostala je trudna pa izgubila bebu: Filip se zaledio kad je ugledao da ulazi hladnog…

Kurir 23.01.2018
Marija Ana Smiljanić, bivša devojka Filipa Đukića, ušla je u rijaliti, a pred sam ulazak je rekla da ne može da prepozna svog bivšeg dečka. "Definitivno ću morati ponovo da se upoznam sa njim, on je potpuno drugačiji napolju. Pružiću mu ruku… »

Vesti dana »