Povezane vesti

Đukić oduševljen: Vakulko može da bude vrhunski igrač

Đukić oduševljen: Vakulko može da bude vrhunski igrač

Mozzart sport 23.01.2018
"Može da igra na nekoliko pozicija, mislimo da smo dobili veoma kvalitetnog igrača. Smatramo da je i on izabrao pravi klub", naveo je trener Partizana. Partizan je od utorka jači i za ukrajinskog fudbalera Jurija Vakulka, a trener Miroslav Đukić… »
Samopouzdanje do plafona: Ja ne mislim, ja znam da ću da ostavim dubok trag u Partizanu!

Samopouzdanje do plafona: Ja ne mislim, ja znam da ću da ostavim dubok trag u Partizanu!

Mozzart sport 23.01.2018
“Hoću veliku karijeru”, samouvereno kaže novo pojačanje crno-belih. Titula najboljeg igrača polusezone u Superligi. Obeštećenje kakvo se ne viđa često kad srpski klubovi posluju između sebe. I samopouzdanje koje probija plafon! Đorđe… »
Partizan doveo velikog talenta: Ako Grobari ne veruju Ilievu, neka poslušaju preporuku Ševčenka!

Partizan doveo velikog talenta: Ako Grobari ne veruju Ilievu, neka poslušaju preporuku Ševčenka!

Hot sport 23.01.2018
Fudbalski klub Partizan je večeras i zvenično potvrdio da je potpisao višegodišnji ugovor sa mladim reprezentativcem Ukrajine, Jurijem Vakulkom. Kako je sporski direktor Partizana, Ivica Ilivev, otkrio nakon zaključenog posla, talentovani Ukrajinac… »
Zvanično: Vakulko potpisao - promocija u sredu, pa put na Kipar

Zvanično: Vakulko potpisao - promocija u sredu, pa put na Kipar

Mozzart sport 23.01.2018
Partizan završio sve formalnosti oko dolaska ukrajinskog veziste. Punom parom radi Partizan ovih dana u prelaznom roku, a u utorak popodne crno-beli su ozvaničili dolazak mladog ukrajinskog fudbalera Jurija Vakulka. On je uspešno prošao lekarske… »
Ivanović predstavljen: Konačno u Partizanu, sad želim da postignem gol protiv Zvezde

Ivanović predstavljen: Konačno u Partizanu, sad želim da postignem gol protiv Zvezde

Večernje novosti 23.01.2018
Nadam se da ću ostaviti dubok trag - rekao je Đorđe. Izdržao je sve pritiske, očekujem velike stvari od njega - kazao je Iliev i dodao da očekuje još tri pojačanja. POTPIS, pa jake reči. Čekao je Đorđe Ivanović (22) skoro mesec dana da mu se… »
Veliko pojačanje: "Ukrajinski Ozil" i zvanično u Partizanu, Iliev i Đukić oduševljeni /video/

Veliko pojačanje: "Ukrajinski Ozil" i zvanično u Partizanu, Iliev i Đukić oduševljeni /video/

Sportal blic 23.01.2018
U Partizanu se punom parom radi na pojačnjima, a najveće do sada u zimskom prelaznom roku je kapiten mlade reprezentacije Ukrajine Jurij Vakulko. Posle promocije dojučerašnjeg napadača Spartaka Đorđa Ivanovića i produžetka ugovora sa Vladimirom… »
Ukrajinac potpisao za Partizan

Ukrajinac potpisao za Partizan

Vesti online 23.01.2018
Mladi ukrajinski fudbaler Juri Vakulko treće je zimsko pojačanje Partizana, saopštili su crno-beli. Promocija bivšeg veziste Dnjepra, kome je sa tim klubom istekao ugovor krajem prošle godine, zakazana je za sutra od 10 sati na stadionu u Humskoj… »
Iliev i Đukić predstavili novo pojačanje Partizana

Iliev i Đukić predstavili novo pojačanje Partizana

Mondo 23.01.2018
"Radi se zaista kvalitetnom igraču i naša očekivanja su velika", rekao je trener, sa čim se složio i sportski direktor: "Pregovori su bili zahtevni, ali smo na kraju uspeli". Ono što je Mondo u ponedeljak najavio, sportski direktor Partizana Ivica… »
GOTOVO - Iliev potvrdio dolazak trećeg pojačanja!

GOTOVO - Iliev potvrdio dolazak trećeg pojačanja!

Sportske.net 23.01.2018
Sportski direktor fudbalskog kluba Partizan Ivica Iliev obratio se navijačima sa porukom da je dogovoren dolazak trećeg pojačanja u tekućem prelaznom roku. Nedugo nakon što je u Humskoj predstavljen Đorđe Ivanović sportski direktor fudbalskog… »
Gotovo, Đukić potvrdio: Vakulko Partizanov

Gotovo, Đukić potvrdio: Vakulko Partizanov

Sportski žurnal 23.01.2018
Radi se o kapitenu mlade reprezentacije Ukrajine, u domovini ga zovu ukrajinski Mesut Ozil. Jurij Vakulko (20), doskorašnji igrač Dnjepra, novi je igrač Partizana. Prošao je preglede i ostaje još samo da zvanično bude predstavljen. - Zaista smo… »
Ševčenko ga preporučio Milanu, evo šta Đukić kaže o Ukrajincu!

Ševčenko ga preporučio Milanu, evo šta Đukić kaže o Ukrajincu!

Sportske.net 23.01.2018
Aktuelni šampion Srbije obavio je još jedan važan posao uoči drugog dela priprema za prolećni deo sezone. Evo šta Miroslav Đukić kaže o trećem pojačanju Partizana. Fudbalski klub Partizan završio je tri ogromna posla u samo dva dana, a… »
Ivanović predstavljen u humskoj: Ostaviću dubok trag u Partizanu, biće još golova protiv Zvezde! (foto) (video)

Ivanović predstavljen u humskoj: Ostaviću dubok trag u Partizanu, biće još golova protiv Zvezde! (foto) (video)

Hot sport 23.01.2018
Crno-beli su danas u prostorijama kluba zvanično predstavili jedno od najvećih pojača ove zime, najboljeg fudbalera jesenjeg dela Superlige, Đorđa Ivanovića. Dugo su trajali pregovori Partizana i Spartaka oko prelaska sjajnog veziste u redove… »
Ivanović stigao, ali to nije sve: Iliev najavio nova pojačanja u Partizanu!

Ivanović stigao, ali to nije sve: Iliev najavio nova pojačanja u Partizanu!

Hot sport 23.01.2018
Crno-beli su ovog popodneva predstavili i drugo zimsko pojačanje, pošto je nakon Slobodana Uroševića, srpskog šampiona pojačao i dosadašnji vezista Spartaka, Đorđe Ivanović. Dovođenjem Ivanovića, koji je obeležio prvi deo sezone u Superligi… »
Đorđe Ivanović: Partizan - zbog velike karijere!

Đorđe Ivanović: Partizan - zbog velike karijere!

Mondo 23.01.2018
Posle dugih pregovora Partizana i Spartaka, Đorđe Ivanović danas se u Humskoj slikao sa opremom crno-belih. "Da bi napravio veliku karijeru moraš da igraš u Partizanu, a ja hoću veliku karijeru. Zato sam tu", kaže on. " Hoću u Partizan, i ja se… »
Ivanović: "Jedini put ka velikoj karijeri je dolazak u Partizan"

Ivanović: "Jedini put ka velikoj karijeri je dolazak u Partizan"

Sportske.net 23.01.2018
Najbolji igrač prvog dela Super lige sada može mirno da spava od kada mu se ispunila želja. Iliev blista i najavljuje još tri pojačanja. Đorđe Ivanović voli izazove i kaže da je jedini put ka velikoj karijeri iz Partizana. Sportski direktor Ivica… »
Ivanović: Konačno u Partizanu, sad želim gol Zvezdi

Ivanović: Konačno u Partizanu, sad želim gol Zvezdi

Vesti online 23.01.2018
Najbolji fudbaler prvog dela Superlige Đorđe Ivanović rekao je danas da mu je drago što je posle iscrpljujućih pregovora konačno iz Spartaka stigao u Partizan i dodao da mu je jedan od sledećih ciljeva gol u večitom derbiju protiv Crvene zvezde… »
Možda i najveće pojačanje Partizana: Stojković na četiri godine!

Možda i najveće pojačanje Partizana: Stojković na četiri godine!

Mozzart sport 23.01.2018
Crno-beli na duže staze rešili pitanje golmana. Slobodan Urošević, Đorđe Ivanović, Juri Vakulko... Svaka čast svakome, ali čini se da je Partizan tek danas potpisao najbitniji januarski ugovor. Vladimir Stojković je obradovao sve navijače… »

Vesti dana »