Повезане вести
Осам земаља уклоњено са "црне листе" пореских рајева, међу њима и Панама
Радио 021 24.01.2018
Министри финансија ЕУ сагласили су се да склоне осам земаља које су биле уврштене на "црну листу" због непоштених шема за избегавање пореза, месец дана након што је листа састављена. На јучерашњем Заседању Савета министара… »
Осам земаља уклоњено са "црне листе" уточишта за избегавање пореза
Блиц 24.01.2018
Министри финансија ЕУ сагласили су се да склоне осам земаља које су биле уврштене на "црну листу" због непоштених шема за избегавање пореза, месец дана након што је листа састављена, пренели су белгијски медији. На данашњем… »
Европска унија смањила црну листу пореских рајева
Вечерње новости 23.01.2018
Француски министар економије и финансија Бруно Ле Мер рекао је да нове обавезе које су те земље преузеле показују да је "европски притисак" ефикасан. Европска унија скинула је данас осам земаља са црне листе пореских рајева… »
Вести дана »
Председник Бенина: Спречен покушај државног удара, сви учесници биће кажњени
Н1 Инфо пре 4 минутајош 31 повезана
Тачка на рекорд Звезде: Ево колико утакмица и дана је грађен
Спорт клуб пре 25 минутајош 112 повезане
Гранатиран Херсон – четворо страдало, 10 повређених; Трамп Млађи: Украјина може да изгуби подршку САД
РТС пре 2 сатајош 51 повезана





