Povezane vesti

Partizan predstavio vakulka: "Ozil" odlučio za minut

Partizan predstavio vakulka: "Ozil" odlučio za minut

Večernje novosti 24.01.2018
Upoznao sam se sa trenerom, odradio sam i trening i shvatam njegove zahteve - kaže Ukrajinac. Verujem da će mu ovo biti odskočna daska za karijeru - poručio je Iliev. MNOGO je stranaca prethodnih godina prodefilovalo na dve strane Topčiderskog brda… »
Ševčenko ga ceni: "Razmišljao sam 1 minut!"

Ševčenko ga ceni: "Razmišljao sam 1 minut!"

Mondo 24.01.2018
Prvi Ukrajinac u redovima FK Partizan - Juri Vakulko potpisao ugovor na 4 godine. "O ponudi Patizana razmišljao sam JEDAN MINUT", kaže "ukrajinski Ozil". Iliev: "Svi igrači su me pitali - kad će Juri da potpiše? Jedan je od petorice ukrajinskih… »
Vakulko: Minut bio dovoljan za dogovor sa Partizanom

Vakulko: Minut bio dovoljan za dogovor sa Partizanom

Dnevnik 24.01.2018
BEOGRAD: Novi fudbaler Partizana Juri Vakulko izjavio je da je mu je minut bio dovoljan da prihvati ponudu šampiona Srbije sa kojim se upoznao jesenas tokom mečeva protiv Dinama iz Kjeva. "Kad sam saznao za ponudu Partizana razmišljao sam samo jedan… »
Novo pojačanje predstavljeno: Pogledajte šta je rekao novi fudbaler Partizana kog su Grobari dočekali sa velikim simpatijama…

Novo pojačanje predstavljeno: Pogledajte šta je rekao novi fudbaler Partizana kog su Grobari dočekali sa velikim simpatijama…

Hot sport 24.01.2018
Juri Vakulko danas je predstavljen kao novo pojačanje Partizana. Mladi Ukrajinac o kom se veoma pohvalno izrazio i Andrej Ševčenko predstavljen je u Humskoj, a tokom prvog razgovora sa medijima istakao je da je o dolasku među crno-bele razmišljao… »
Vakulko: Minut sam razmišljao o dolasku u Partizan (video)

Vakulko: Minut sam razmišljao o dolasku u Partizan (video)

Sportski žurnal 24.01.2018
Ukrajinski fudbaler Juri Vakulko rekao je da je o dolasku u Partizan razmišljao samo minut i istakao da veruje da može da pomogne crno-belima. - Kada sam saznao za ponudu Partizana, razmilšljao sam samo jedan minut. Verujem da ću pomoći Partizanu da… »
Vakulko uzeo 14: O ponudi Partizana razmišljao sam samo minut

Vakulko uzeo 14: O ponudi Partizana razmišljao sam samo minut

Mozzart sport 24.01.2018
„Gledao sam crno-bele protiv Dinama iz Kijeva, bili su to ravnopravni mečevi, jedino su Kijevljani imali malo više sreće“, rekao je novi vezista srpskog prvaka. Sve je jači vezni red Partizana. Posle Đorđa Ivanovića, zvanično najkorisnijeg… »

Vesti dana »