Povezane vesti

Finiš u Grdeličkoj klisuri: Asfaltira se Predejane

Finiš u Grdeličkoj klisuri: Asfaltira se Predejane

Mondo 24.01.2018
U Grdeličkoj klisuri uveliko se radi na završetku tog dela Koridora 10, a prvi će biti gotov sektor tunela Predejane, gde upravo počinje asfaltiranje. Tunelu Predejane bi trebalo da bude gotov u martu, a potpredsednica vlade i ministarka… »
Placevi čekaju vojne stanove

Placevi čekaju vojne stanove

Večernje novosti 24.01.2018
Mihajlovićeva obišla lokacije u Vranju. VRANjE je prvi grad u Srbiji koji je potpuno spreman za početak gradnje jeftinih stanova za potrebe službi bezbednosti, izjavila je Zorana Mihajlović, potpredsednica Vlade Srbije i ministarka građevinarstva… »
Spremne lokacije za izgradnju stanova od 500 evra po kvadratu

Spremne lokacije za izgradnju stanova od 500 evra po kvadratu

Gde investirati 24.01.2018
Potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović obišla je u Vranju lokacije za izgradnju jeftinih stanova. Stanovi su namenjeni pripadnicima vojske, policije i bezbednosnih službi. Od aprila do juna počeće da se gradi prvih 190… »
Mihajlović: Za vikend počinje asfaltiranje tunela Predejane

Mihajlović: Za vikend počinje asfaltiranje tunela Predejane

Novi magazin 24.01.2018
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Srbije Zorana Mihajlović obišla je danas radove u tunelu Predejane, na trasi Koridora 10 kroz Grdeličku klisuru, u kojem će za vikend početi asfaltiranje. "Asfaltiranje u tunelu Predejane… »
Leks specijalis za stanove pripadnicima snaga bezbednosti

Leks specijalis za stanove pripadnicima snaga bezbednosti

Danas 24.01.2018
Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Zorana Mihajlović, rekla je danas u Vranju da je Ministarstvo pripremilo predlog zakona kojim će se gradnja stanova za snage bezbednosti proglasiti za projekat od nacionalnog interesa, kako bi… »
I koji je rok? Drobnjak: Deo Koridora 10 do kraja jula gotov. Ministarka: Mora ranije! Drobnjak: Biće do kraja jula (video)

I koji je rok? Drobnjak: Deo Koridora 10 do kraja jula gotov. Ministarka: Mora ranije! Drobnjak: Biće do kraja jula (video)

Blic 24.01.2018
Deonica Koridora 10 između Srpske Kuće - Levosoja, duga osam kilometara, biće najkasnije do jula potpuno završena, izjavio je danas direktor Puteva Srbije Zoran Drobnjak, a ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović poručila je da taj rok mora da… »
Pripremljen leks specijalis za jeftine stanove

Pripremljen leks specijalis za jeftine stanove

RTS 24.01.2018
Ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović je izjavila u Vranju da ove godine može da pročne gradnja oko 8.000 stanova za pripadnike snaga bezbednosti, kao i da je to ministarstvo već pripremilo predlog zakona - leks specijalisa kojim će se gradnja… »
(Foto) Mihajlović:"Kako ću sa mojim roze šlemom kad mi se ne slaže?!"

(Foto) Mihajlović:"Kako ću sa mojim roze šlemom kad mi se ne slaže?!"

Večernje novosti 24.01.2018
Kad su pošli u obilazak i ušli u tunel, ministarka Zorana upitala: "Kako ću sa mojim roze šlemom kad mi se ne slaže", na šta joj je direktor Puteva Srbije Zoran Drobnjak rekao: "Šefice, evo moj teget šlem, on ide" VRA Nj E - Ministarka… »
(Foto) šefice, evo vam moj teget, taj vam se slaže! Drobnjak se tunelom Predejane prošetao sa roze šlemom ministarke…

(Foto) šefice, evo vam moj teget, taj vam se slaže! Drobnjak se tunelom Predejane prošetao sa roze šlemom ministarke…

Kurir 24.01.2018
VRANJE - Ministarka građevinarstva i saobraćaja Zorana Mihajlović danas boravi na jugu Srbije. Ona je obišla i Grdeličku klisuru, gde na Koridoru 10 počinje asfaltiranje u tunelu Predejane. Tunel bi trebalo da bude gotov u martu, a potpredsednica… »
(Kurir TV) dočekali je aplauzom i cvećem: Ministarki Mihajlović prišao Vranjanac i rekao joj nešto što će pamtiti do…

(Kurir TV) dočekali je aplauzom i cvećem: Ministarki Mihajlović prišao Vranjanac i rekao joj nešto što će pamtiti do…

Kurir 24.01.2018
VRANJE - Zorana Mihajlović, ministarka građevinarstva saobraćaja i infrastrukture danas je u poseti Vranju. Ministarku su dok je šetala Vranjem pozdravljali građani, jedna devojka je prišla da joj uruči cveće, dok je jedan Vranjanac zaustavio… »
Ministarka u Vranju obišla lokaciju za izgradnju jeftinih stanova

Ministarka u Vranju obišla lokaciju za izgradnju jeftinih stanova

Blic 24.01.2018
Potpredsednica vlade i ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović obišla je danas u Vranju lokacije za izgradnju jeftinih stanova za pripadnike vojske, policije i bezbednosnih službi, gde će od aprila do juna početi da se gradi prvih 190 stanova… »

Vesti dana »