Povezane vesti

Deca su vrištala dok me je tukla... Tužna priča Al Dina kog je žena zlostavljala, a svoje najlepše pesme ipak je posvetio…

Deca su vrištala dok me je tukla... Tužna priča Al Dina kog je žena zlostavljala, a svoje najlepše pesme ipak je posvetio…

Telegraf 24.01.2018
- Razdire me bol što su naši sinovi prisustvovali ovom za njih svakako traumatičnom događaju. Plašim se kako će se sve odraziti na njihov psihički razvoj - rekao je Al Dino. Bosanski folk pevač Al Dino široj javnosti poznat je po brojnim… »
Popularni voditelj i zvezda "Diskaverija" preminuo u 39. godini!

Popularni voditelj i zvezda "Diskaverija" preminuo u 39. godini!

Telegraf 24.01.2018
Njegova smrt iznenadila je mnoge. Džoel Tejlor preminuo je u 39. godini, a uzrok smrti još nije poznat. On je bio autor i voditelj jedne od najgledanijih emisija na "Diskaveri" kanalu, "Storm Chasers", a tužnu vest na društvenim mrežama dele i… »
Vrela Nikolina izbacila prirodne grudi, a kad je stala na klizaljke i led pod njima je počeo da se topi! (foto) (video)

Vrela Nikolina izbacila prirodne grudi, a kad je stala na klizaljke i led pod njima je počeo da se topi! (foto) (video)

Telegraf 24.01.2018
Platinasta lepotica mamila je poglede na jednom klizalištu u Beogradu, najviše bujnim dekolteom koji nije mogao da prođe nezapaženo. Januar je period uživanja u zimskim čarolijama, a za one koji su vezani za grad jedna od glavnih atrakcija svakako… »

Vesti dana »