Povezane vesti

Došla si ovde da ispadneš žrtva! Prva žestoka svađa Marije Ane i Filipa, ona plakala kao kiša! (video)

Došla si ovde da ispadneš žrtva! Prva žestoka svađa Marije Ane i Filipa, ona plakala kao kiša! (video)

Telegraf 25.01.2018
U sitne sate Marija Ana i Filip sukobili su se po prvi put od njenog ulaska u Zadrugu. Marija Ana Smiljanić u ponedeljak, 22. januara ušla je u Zadrugu, a Filipu Đukiću se slošilo kada je bivšu devojku ugledao na vratima! Od tog trenutka Marija Ana… »
On nije moj nivo! Luna nenormalno popljuvala Gastoza pred Marijom Anom! (video)

On nije moj nivo! Luna nenormalno popljuvala Gastoza pred Marijom Anom! (video)

Telegraf 25.01.2018
Đoganijeva je sa Marijom Anom pričala o vezama i muškarcima, pa se dotakla i Gastoza i njihovog druženja. Luna Đogani deo popodneva provela je u dvorištu sa Marijom Anom Smiljanić, sa kojom je prvo počela da priča o Filipu Đukiću. Marija Ana je… »
Kija uputila Andriji jasnu poruku, a tiče se njegovog ulaska u Zadrugu i njene trudnoće! (VIDEO)

Kija uputila Andriji jasnu poruku, a tiče se njegovog ulaska u Zadrugu i njene trudnoće! (VIDEO)

Telegraf 25.01.2018
Kristinin dečko Andrija Lazović objavio je jednu sliku na Instagramu i pokazao da ozbiljno razmišlja o ulasku u rijaliti. Kristina Kija Kockar ćaskala je da popodne sa Anom Korać, kojoj je otkrila kako joj je neko od novih ukućana preneo da je njen… »
Ona ima polnu bolest! Miki, Bora i Janjuš ogovarali Nadeždu, pa otkrili njenu skandaloznu tajnu! (VIDEO)

Ona ima polnu bolest! Miki, Bora i Janjuš ogovarali Nadeždu, pa otkrili njenu skandaloznu tajnu! (VIDEO)

Telegraf 25.01.2018
Učesnici su ogovarali Nadeždu dok su se sunčali u dvorištu. Miki Đuričić, Janjuš i Bora Santana poveli su razgovor o zadrugarki Nadeždi Biljić, o kojoj je Santana otkrio tajnu kojom je šokirao i bivšeg košarkaša i pčelara iz Kupinova… »
Kuja uzima njegove stvari! Luna isprozivala zadrugarku, a onda je počela da meša Slobi u krilu! (video)

Kuja uzima njegove stvari! Luna isprozivala zadrugarku, a onda je počela da meša Slobi u krilu! (video)

Telegraf 25.01.2018
- Kuja, daje sebi za pravo da uzima Slobine stvari - rekla je Luna. Luna Đogani i Sloba Radanović sve više se ne kontrolišu kada su u pitanju emocije i pokazivanje istih, što rade na razne načine. Tako je Luna prethodne noći zaskočila Radanovića… »
Prodala si dečka za kosu! Gledaoci žestoko napali Lunu, ona ustala i objasnila zašto je odustala od njegove pesme! (video)

Prodala si dečka za kosu! Gledaoci žestoko napali Lunu, ona ustala i objasnila zašto je odustala od njegove pesme! (video)

Telegraf 25.01.2018
Pitanja gledalaca prethodne noći bila su više nego zanimljiva, a odgovori pojedinih ukućana još zanimljiviji. Pre nekoliko noći u Zadruzi je puštena nova pesma Teodore Džehverović "Kristijan Grej", što je podstaklo Lunu Đogani da od Drveta… »
Jesam, rasturila sam joj brak! Luna bez blama priznala šta je uradila Kiji, pa progovorila i o njenim suzama zbog Slobe…

Jesam, rasturila sam joj brak! Luna bez blama priznala šta je uradila Kiji, pa progovorila i o njenim suzama zbog Slobe…

Telegraf 25.01.2018
- A to da sam ja rasturila, jesam i ja ću taj krst da nosim do kraja, od toga ne bežim, snosiću posledice - rekla je Luna. Zadrugari su prošle noći odgovarali na pitanja gledalaca, a jedno od nekoliko koja su postavljena Luni Đogani bilo je da… »
50 Godina, a vučeš se ovde, lopino jedna! Bane ludački pobesneo na Sašku, ona krenula na njega, obezbeđenje je jedva…

50 Godina, a vučeš se ovde, lopino jedna! Bane ludački pobesneo na Sašku, ona krenula na njega, obezbeđenje je jedva…

Telegraf 25.01.2018
Bane Čolak pobesneo je na Sašku Karan i njih dvoje su se ozbiljno zakačili u dvorištu, a obezbeđenje je uletelo. Nakon incidenta između Mikija Đuričića i Lepog Miće u Zadruzi je nastao haos, a Saška Karan koja je isti izazvala završila je u… »

Vesti dana »