Povezane vesti

Mrkonjić: Spreman sam da sarađujem sa Đilasom

Mrkonjić: Spreman sam da sarađujem sa Đilasom

Vesti online 25.01.2018
Uvek sam spreman da sarađujem sa svakim od dokazanih stručnjaka, izjavio je počasni predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Milutin Mrkonjić govoreći o saradnji sa Draganom Đilasom i dodao da u takvim slučajevima za njega nema "političkih… »
Mrkonjić: Spreman sam na saradnju sa Đilasom

Mrkonjić: Spreman sam na saradnju sa Đilasom

Blic 25.01.2018
Uvek sam sa svakim od dokazanih stručnjaka spreman da sarađujem. Tu za mene nema nikakvih političkih konotacija, odgovara počesni predsednik SPS Milutin Mrkonjić na pitanje o eventualnoj saradnji sa kandidatom za gradonačelnika prestonice Draganom… »
Spreman sam da sarađujem sa stručnjacima kakav je Đilas

Spreman sam da sarađujem sa stručnjacima kakav je Đilas

Danas 25.01.2018
* Spreman sam ponovo da sarađujem sa dokazanim stručnjacima kakav je Đilas. Dobro je da je Socijalistička partija Srbije izabrala put da ide samostalno na predstojeće beogradske izbore, jer partije i postoje zbog izbora. Pravljenje koalicija najbolje… »
Mrkonjić: Spreman sam da sarađujem sa Draganom Đilasom, on je stručnjak

Mrkonjić: Spreman sam da sarađujem sa Draganom Đilasom, on je stručnjak

Nova ekonomija 25.01.2018
Uvek sam spreman da sarađujem sa svakim od dokazanih stručnjaka, izjavio je počasni predsednik Socijalističke partije Srbije (SPS) Milutin Mrkonjić govoreći o saradnji sa Draganom Đilasom i dodao da u takvim slučajevima za njega nema "političkih… »
Mrkonjić uoči beogradskih izbora: Mogu da sarađujem sa Đilasom

Mrkonjić uoči beogradskih izbora: Mogu da sarađujem sa Đilasom

Kurir 25.01.2018
Mislim da je on stručnjak. Ne znam detalje kako je vodio grad, ja sam bio ministar saobraćaja, ali smo dobro sarađivali. U krajnjem slučaju "kineski most" je bio rezultat te saradnje, podsetio je Mrkonjić za Danas. Mrkonjić smatra i da je dobro što… »

Vesti dana »