Povezane vesti

Krajinović: Lekari kažu jedno, ali hoću da igram protiv SAD

Krajinović: Lekari kažu jedno, ali hoću da igram protiv SAD

Dnevnik 25.01.2018
BEOGRAD: Srpski teniser Filip Krajinović rekao je da ima veliku želju da igra za reprezentaciju i da veruje da će biti u sastavu za meč protiv SAD u Nišu, ali da još uvek oseća veliki bol u Ahilovoj tetivi. Selektor Nenad Zimonjić nije uvrstio 35… »
Krajinović bi mogao da zaigra u Nišu: Srce kaže Srbija, ali bol još uvek koči

Krajinović bi mogao da zaigra u Nišu: Srce kaže Srbija, ali bol još uvek koči

Večernje novosti 25.01.2018
Stao sam na teren i krenuo sa prvim treninzima, od septembra mislim o meču sa Amerikancima i velika želja mi je da igram u “Čairu” - kaže Filip. Sjajno je Filip Krajinović završio prošlu sezonu, igrao finale na Mastersu u Parizu, došao do… »
Krajinović: Činim sve da zaigram u Nišu

Krajinović: Činim sve da zaigram u Nišu

Vesti online 25.01.2018
Srpski teniser Filip Krajinović se bori sa povredom na početku 2018. godine. A, pre samo nekoliko meseci, u novembru, blistao je na turniru iz serije Masters 1000 u Parizu. Finale ovog velikog takmičenja, koje je od tenisera sa našeg podneblja igrao… »
Hoće da igra protiv amerikanaca: Krajinović: Srce mi kaže Srbija, a bol još uvek koči

Hoće da igra protiv amerikanaca: Krajinović: Srce mi kaže Srbija, a bol još uvek koči

Sportal blic 25.01.2018
Povreda koja muči Filipa Krajinovića ne smanjuje njegovu želju da pomogne reprezentaciji u predstojećem Dejvis kup duelu sa Amerikancima. Foto: Christophe Petit Tesson / EPA; Filip Krajinović Krajinovi će temeljno spremao za izazove u 2018. u kojoj… »

Vesti dana »