Povezane vesti

Skot pobesneo: Zašto srpski mediji šire najgore laži na račun Amerike?!

Skot pobesneo: Zašto srpski mediji šire najgore laži na račun Amerike?!

Pravda 25.01.2018
U Beogradu je osnovan Kongres srpsko-američkog prijateljstva, a američki ambasador Kajl Skot kaže da je reč o pravom prijateljstvu između dve zemlje iako je, dodaje, bilo izazova i neslaganja. Skot je, govoreći o svojim iskustvima, naveo da je za… »
Ambasador Skot: Bio sam besan zbog tabloida

Ambasador Skot: Bio sam besan zbog tabloida

Mondo 25.01.2018
U Beogradu je danas osnovan Kongres srpsko-američkog prijateljstva, a američki ambasador Kajl Skot kaže da je reč o pravom prijateljstvu između dve zemlje iako je, dodaje, bilo izazova i neslaganja. Foto: Mondo/Stefan Stojanović Skot je, govoreći o… »
Skot: Besan sam zbog širenja laži protiv Amerike

Skot: Besan sam zbog širenja laži protiv Amerike

Danas 25.01.2018
Američki ambasador Kalj Skot izrazio je danas nezadovoljstvo širenjem laži protiv njegove zemlje u medijima u Srbiji. U protekle dve godine, od kada sam u Srbiji, ponekad sam bio besan kada pročitam naslove u tabloidima koji pripisuju mojoj zemlji… »
Skat: Ponekad sam besan što neki mediji SAD-u pripisuju najgore namere

Skat: Ponekad sam besan što neki mediji SAD-u pripisuju najgore namere

Nova ekonomija 25.01.2018
Američki ambasador u Srbiji Kajl Skat rekao je da je prošlo 100 godina od kada se srpska zastava zavijorila na Beloj kući i da su srpsko-američki odnosi dobri uprkos povremenim problemima, ali da oni mogu biti još širi i dublji. "SAD vidi Srbiju kao… »
Šta se dogodilo posle snažnog prijateljstva u dva svetska rata da SAD 1999. bombarduju Srbiju? (FOTO)

Šta se dogodilo posle snažnog prijateljstva u dva svetska rata da SAD 1999. bombarduju Srbiju? (FOTO)

Telegraf 25.01.2018
Američki ambasador otkrio šta može da ga razbesni u Srbiji. U Beogradu je danas osnovan Kongres srpsko-američkog prijatejlstva, a američki ambasador Kajl Skot kaže da je reč o pravom prijateljstvu između dve zemlje iako je, dodaje, bilo izazova i… »

Vesti dana »