Povezane vesti

Žoze Morinjo produžio ugovor sa Mančester junajtedom

Žoze Morinjo produžio ugovor sa Mančester junajtedom

Beta 25.01.2018
Fudbalski klub Mančester junajted i trener Žoze Morinjo potpisali su danas novi ugovor do 2020, uz mogućnost da se produži za još jednu godinu. "Hvala svima u klubu koji su prepozanli moj naporan rad i posvećenost. Oduševljen sam zbog poverenja… »
Sada je i zvanično: Žoze Murinjo potpisao novi ugovor sa Đavolima, tu je do 2020.

Sada je i zvanično: Žoze Murinjo potpisao novi ugovor sa Đavolima, tu je do 2020.

Hot sport 25.01.2018
Portugalski stručnjak je danas obnovio saradnju sa premijerligašem iz Mančestera. Žoze Murinjo će i dalje sedeti na klupi Junajteda, ugovor je potpisan do 2020. godine sa opcijom produžetka na još godinu dana. Ovu vest su sa ponosom na svojim… »
Opet mu je svet pod nogama - Murinjo u Junajtedu do 2020!

Opet mu je svet pod nogama - Murinjo u Junajtedu do 2020!

Mozzart sport 25.01.2018
Nekoliko dana pošto je doveo Aleksisa Sančeza, Portugalac uspeo i sebi da obezbedi novi ugovor na Old Trafordu. Mančester Junajted veruje Žozeu Murinju. Portugalski stručnjak potpisao je novi ugovor sa Crvenim đavolima do leta 2020. godine i tako… »
Murinjo ima poverenje Junajteda, jer je "pravi"!

Murinjo ima poverenje Junajteda, jer je "pravi"!

Mondo 25.01.2018
Žoze Murinjo produžio ugovor sa Mančester junajtedom do 2020. godine uz opciju produžetka za još jednu godinu. "Hvala što veruju da sam ja pravi čovek za ovaj posao", izjavio Portugalac. Foto: Peter Byrne/PA via AP Mnogi ne vole fudbal koji on… »
Veran "crvenim đavolima": Murinjo na klupi Junajteda do 2020. godine /foto/

Veran "crvenim đavolima": Murinjo na klupi Junajteda do 2020. godine /foto/

Sportal blic 25.01.2018
Mančester junajted je dobrano pojačao tim ove sezone dovođenjem Aleksisa Sančeza iz Arsenala, pa je red došao na produžetke ugovora. Tako su čelnici kluba sa Old Traforda obezbedili ostanak Žožea Murinja, koji se obavezao na vernost do leta 2020… »

Vesti dana »