Povezane vesti
Vučić: Pred Srbijom nije laka godina zbog kosovskog pitanja
Politika 26.01.2018
Neko mora da razume da kompromis nije samo da očekujete u kojoj ćete formi dobiti sve, ako vi kažete „Srbija mora da prizna Kosovo i to je to”, onda, „Hvala, do viđenja”. Kada je reč o Kosovu, pred Srbijom nije laka godina, poručio je juče iz Davosa… »
Uživo samit u Davosu: "Vruć doček" za Trampa, izviždali ga tokom govora; Vučić sa Kušnerom
Večernje novosti 26.01.2018
Prvi čovek Sjedinjenih Američkih Država izviždan tokom govora. Predsednik Aleksandar Vučić nastavlja učešće u sesiji "Ubrzanje dugoročnog razvoja zapadnog Balkana" Završava se godišnji Svetski ekonomski forum, a predsednik SAD Donald Tramp izviždan je… »
Vučić u Davosu: Ako Srbija mora da prizna Kosovo, onda hvala i doviđenja!
Press 26.01.2018
"Ako neko misli da je ideja procesa normalizacije odnosa Beograda i Prištine samo da Srbija mora da prizna Kosovo i to je to, onda - hvala, doviđenja", rekao je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić. učić je to rekao na pitanje novinara da li postoji… »
Vučić o Kosovu: Možemo da izgubimo samo ono što moramo (video)
Pravda 26.01.2018
Aleksandar Vučić kaže da neki razgovori u Davosu, poput onih sa Hašimom Tačijem i Edijem Ramom, nisu bili laki, ali da je dosta vremena uloženo u razgovore o našoj budućnosti. Priznato je to što Srbija nije imala problema sa ekonomskim reformama… »
Vesti dana »

"Ulica nikad ne sme da optužuje i presuđuje": Ministar Vujić osudio napad demonstranata na zgradu tužilaštva u Valjevu
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Hapšenja na Novom Beogradu: Policija privodi demonstrante posle protesta (foto,video)
Blic pre 3 satajoš 1 povezana

"Uhapšeno 18 ljudi i hapšenja se nastavljaju": Dačić posle protesta: "Žandarm povređen u Valjevu"
Blic pre 3 satajoš 3 povezane

Lete kamenice! Haos u Valjevu: Demolirane i prostorije Skupštine grada i tužilaštva (video)
Blic pre 5 satijoš 1 povezana

Vlada Kanade primorala sindikat stjuardesa i kompanije Er Kanada na arbitražu
Danas pre 7 satijoš 1 povezana