Povezane vesti
Saznajemo: Huligan iz Splita se nagodio, u zatvoru će provesti pet meseci, bez ulaska u Srbiju tri godine
Blic 26.01.2018
Splićanin Damir Tovarović (38), poslednji iz grupe huligana iz Hrvatske, prihvatio je ponudu Višeg tužilaštva i u zatvoru će provesti pet meseci, a po isteku kazne tri godine biće mu zabranjen ulazak u Srbiju. On je osumnjičen za nerede tokom 156… »
A ko je doveo Splićane?
Danas 26.01.2018
Kroz kakofoniju predizbornih "Igara gladi", u medije se jedva provukla vest da su petorica huligana iz Splita čije su fotografije sa poslednjeg večitog derbija obišle svet, zaključili sporazum sa Višim javnim tužilaštvom u Beogradu. Za pokušaj… »
Supruga brani huligana iz splita: "'Damir je iz ugledne porodice, on je samo išao da izvuče malog Ronalda"
Blic 26.01.2018
Petorica hrvatskih huligana su priznala krivicu za nerede na tribinama na derbiju Partizan - Crvena zvezda i sklopili su sporazum sa Višim tužilaštvom u Beogradu, pa su osuđeni na kazne zatvora od četiri do šest meseci. Međutim, Damir Tovarović (38)… »
Zatvor pa proterivanje: Huligan iz Splita se nagodio sa Tužilaštvom! I Tovarović služi kaznu u Srbiji!
Kurir 26.01.2018
Tovarović je priznao krivicu i čeka ga kazna od pet meseci zatvora. Nakon odsluženja kazne biće proteran iz Srbije, sa zabranom ulaska od tri godine. Tovarović će zatvorsku kaznu služiti u Sremskoj Mitrovici. Podsetimo, petorica huligana iz Splita, koji… »
Vesti dana »
U Bugarskoj i još četiri zemlje uhapšeno 35 ilegalnih trgovaca starinama vrednosti 100 miliona evra
Beta pre 2 satajoš 1 povezana
"Spremni smo za svaki scenario": Vukić: Beogradske elektrane funkcionišu bez ikakvih problema
Blic pre 3 satajoš 1 povezana
Studenti Državnog univerziteta u Novom Pazaru: Dosta je bilo straha, izađite na ulice
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
Janu zaustavila policija, a ona šokirala priznanjem: "Popila sam čašicu rakije posle emisije i sela za volan"
Blic pre 3 satajoš 1 povezana




