Povezane vesti

U Zvezdi zasad muk! Hoće li biti reakcije sa Malog Kalemegdana?

U Zvezdi zasad muk! Hoće li biti reakcije sa Malog Kalemegdana?

Vesti online 27.01.2018
Znali su u Crvenoj zvezdi "brzinom svetlosti" da se oglase, demantuju pojedina nagađanja oko pojačanje, ali posle sramnog ispada dela navijača, srećom onih u manjini, ali najglasnijih, prema centru Alenu Omiću na meču 20. kola Evrolige protiv… »
Neverovatno seksi sestra Alena Omića progovorila posle njegovog debija /foto/

Neverovatno seksi sestra Alena Omića progovorila posle njegovog debija /foto/

Sportal blic 27.01.2018
Debi Alena Omića u dresu Crvene zvezde definitivno je tema broj jedan posle pobede crveno-belih protiv Olimpijakosa (89:78). "Delije" su ga dočekale zvižducima i uvredama, a dan posle njegovog nastupa za tim sa Malog Kalemegdana oglasila se i njegova… »
Lekcija za "delije": Beograđanin tri godine proveo u Zadru i nije imao problema

Lekcija za "delije": Beograđanin tri godine proveo u Zadru i nije imao problema

Vesti online 27.01.2018
Istorijska pobeda Crvene zvezde nad Olimpijakosom pala je u drugi plan zbog sramnog ponašanja jednog dela takozvanih navijača crveno-belih. Oni su samo iz njima znanih razloga izrazili nezadovoljstvo što je klub pojačao slovenački reprezentativac… »
Omić pred spavanje odgovorio “delijama”: Ko igra za Zvezdu i zauvek za nju navija, biće zauvek moja bratilja (foto)

Omić pred spavanje odgovorio “delijama”: Ko igra za Zvezdu i zauvek za nju navija, biće zauvek moja bratilja (foto)

Večernje novosti 27.01.2018
Šovinistički nastrojene “delije” imale su i pripremljen transparent “Šiptar, Hrvat, balija – nisu moja bratija”. Pripremljen je bio i slovenački reprezentativac rođen u Tuzli, koji nije reagovao na prozivke. Crvena zvezda je pobedila… »
Poslao jaku poruku: Sjajna reakcija Alena Omića posle uvreda najvatrenijih navijača /foto/

Poslao jaku poruku: Sjajna reakcija Alena Omića posle uvreda najvatrenijih navijača /foto/

Sportal blic 27.01.2018
Najvatreniji navijači Crvene zvezde nisu priredili nimalo dobar doček novajliji Alenu Omiću. Oni su mu na njegovom debitantskom nastupu protiv Olimpijakosa zviždali, vređali ga na verskoj osnovi, a po završetku meča su istakli transparent u kome su… »
Zvezda pobedila Olimpijakos

Zvezda pobedila Olimpijakos

Danas 27.01.2018
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su posle velike borbe Olimpijakos sa 89:78, u 20. kolu Evrolige. Meč protiv Olimpijakosa ostaće upamćen i po debiju slovenačkog centra Alena Omića, uz oprečne i burne reakcije sa tribina Na tribini gde su se… »
Odgovor na transparente: Omić: Navijači Zvezde su najbolji, zbog njih sam došao

Odgovor na transparente: Omić: Navijači Zvezde su najbolji, zbog njih sam došao

Sportal blic 26.01.2018
Košarkaš Crvene zvezde Alen Omić nije na najbolji način dočekan u novom klubu. Najvatreniji navijači "crveno-belih" su ga dočekali zvižducima, čak su i najavili bojkot dok je slovenački reprezentativac na Malom Kalamegdanu. Foto: Aleksandar… »
Ima podršku: Veći deo navijača Zvezde uz Omića

Ima podršku: Veći deo navijača Zvezde uz Omića

Sportal blic 26.01.2018
Najvatreniji navijači Crvene zvezde zvižducima su dočekali Alena Omića, novog košarkaša srpskog i regionalnog šampiona na meču protiv Olimpijakosa. Već na startu su ga terali iz kluba i najavili bojkot sve dok je slovenački reprezentativac na… »
Omić: Nisam video transparent, Zvezda ima najbolje navijače i došao sam da igram za ovaj dres

Omić: Nisam video transparent, Zvezda ima najbolje navijače i došao sam da igram za ovaj dres

Večernje novosti 26.01.2018
Košarkaš Crvene zvezde Alen Omić rekao je da nije video transparent posvećen njemu na večerašnjoj utakmici protiv Olimpijakosa. Košarkaš Crvene zvezde Alen Omić rekao je da nije video transparent posvećen njemu na večerašnjoj utakmici protiv… »
Bojkot: "Delije": Nećemo da bodrimo Zvezdu sve dok igra Alen Omić

Bojkot: "Delije": Nećemo da bodrimo Zvezdu sve dok igra Alen Omić

Sportal blic 26.01.2018
Posle ABA lige "delije" su odlučile da ne dolaze ni na mečeve crveno-belih u Evroligi, i to zbog novog pojačanja, Slovenca Alena Omića. Foto: Privatna arhiva "Delije" su transparentom pokazali šta misle o Omiću Iako ga je ga veći deo navijača… »

Vesti dana »