Povezane vesti
Zaev i Ivanov čestitali svetog savu Srbima u Makedoniji: Srpska zajednica je bila i biće neotuđivi deo naše zemlje!
Kurir 27.01.2018
Navodi se da je Ivanov u poruci ocenio da je "srpska zajednica bila i biće neotuđivi deo Makedonije" i da ona "svojim jezikom, kulturom i tradicijom obogaćuje različitosti makedonskog multietničkog društva". "Srpska zajednica u Republici Makedoniji, kao… »
Đurić preneo Ivanovu očekivanja Beograda
Studio B 27.01.2018
Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić preneo je makedonskom predsedniku Đorđu Ivanovu očekivanja predsednika Aleksandra Vucića i Vlade Srbije da će se ojačati podrška Srbima u Makedoniji. Đurić boravi u Skoplju povodom obeležavanja Svetog… »
Đurić se sastao sa Ivanovim
RTV 27.01.2018
SKOPLJE - Direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Marko Đurić danas je makedonskom predsedniku Đorđu Ivanovu preneo očekivanja Vlade Srbije da će se ojačati podrška Srbima u Makedoniji. Đurić boravi u Skoplju povodom obeležavanja Svetog Save, koji je… »
Čestitke Ivanova i Zaeva Srbima u Makedoniji povodom Svetog Save
RTS 27.01.2018
Predsednik Makedonije Đorđe Ivanov i makedonski premijer Zoran Zaev su uputili čestitke srpskoj zajednici u Makedoniji povodom proslavljanja slave Svetog Save, prenosi MIA. Navodi se da je Ivanov u poruci ocenio da je "srpska zajednica bila i biće… »
Vesti dana »

"Ukrajina neće dati svoju zemlju: Okupatorima!" Zelenski se oglasio nakon najave sastanka Trampa i Putina
Blic pre 4 minutajoš 34 povezane

Međedović preslišao Amerikanca – debakl Kecmanovića u Sinsinatiju
Vesti online pre 24 minutajoš 14 povezanih

Još jedan tropski dan u Srbiji, najviša dnevna temperatura do 37 stepeni
RTS pre 3 satajoš 7 povezanih