Povezane vesti
U većini zgrada za upravnika izabran komšija
Radio 021 29.01.2018
Oko 25.000 stambenih zgrada, od 40.000 koliko ih postoji u Srbiji, do sada je upisano u registar stambenih zajednica, što je nešto više od 50 odsto, a u 90 odsto slučajeva stanari su se opredelili za komšiju, a 10 odsto slučajeva za profesionalnog… »
Komšije birane za upravnike u većini zgrada
Dnevnik 29.01.2018
NOVI SAD: Oko 25.000 stambenih zgrada, od 40.000 koliko ih postoji u Srbiji, do sada je upisano u registar stambenih zajednica, što je nešto više od 50 odsto. U 90 odsto slučajeva stanari su se opredelili za komšiju, a 10 odsto slučajeva za… »
Vesti dana »
Krš i lom na auto-putu kod Šimanovaca, ima povređenih! Žestok lančani sudar više vozila u smeru ka Beogradu, stvara se haos u saobraćaju! (foto)
Kurir pre 1 satjoš 37 povezanih
Masovni raketni napadi: Ukrajina traži nove sankcije i PVO sisteme
Naslovi.ai pre 1 satjoš 42 povezane
Vašington se sprema za nove udare na Bliskom istoku? Tenzije na vrhuncu, Amerika šalje još borbenih aviona
Mondo pre 36 minutajoš 32 povezane
(Poluvreme) Puno lepih poteza i nula golova: Španci konkretniji, Argentinci oštriji!
Hot sport pre 11 minutajoš 51 povezana



