Povezane vesti
Šta radite bre: Žalba sudu na odluku GIK-a
Danas 29.01.2018
Grupa građana „Šta radite bre - Marko Bastać“ podnela je danas Upravnom sudu žalbu na odluku Gradske izborne komisije da se na izborima u Beogradu dozvoli glasanje i s nevažećim ličnim kartama, kojima je istekao rok važenja, što je protivno Zakonu o… »
Lista "Šta radite bre" podnela žalbu Upravnom sudu zbog GIK-a
RTS 29.01.2018
Lista "Šta radite bre" podnela je žalbu Upravnom sudu na rešenje Gradske izborne komisije (GIK) kojim se licima kojima je vazenje lične karte isteklo, dozvoljava da glasaju, izjavio je nosilac te liste Marko Bastać. Prema Bastaćevim rečima, ovo je prvi… »
Vesti dana »

Upozorenje na nepogodno vreme u Srbiji sa pljuskovima, grmljavinom i jakim vetrom
Naslovi.ai pre 1 satjoš 51 povezana

Građani su prepoznali ko radi i ko je posvećen razvoju Kosjerića: Prva izjava Žarka Đokića nakon što je ponovo izabran za predsednika opštine - danima unazad ovaj čovek trpeo je pritisak i nasilje blokadera (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 8 minutajoš 22 povezane

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 5 satijoš 25 povezanih

ATP turnir Belgrade Open seli se iz Beograda u Atinu u novembru 2025.
Naslovi.ai pre 2 satajoš 32 povezane