Povezane vesti
Transplantacijama produžen život četiri pacijenta
Politika 29.01.2018
Proteklog vikenda u Vojnomedicinskoj akademiji u saradnji sa Kliničkim centrom Kragujevac urađene su tri transplantacije – jetre i dva bubrega. Bubreg su dobila dva pacijenta, četrdesetšestogodišnji R. G. i dvadesetdevetogodišnji N. Đ., dok je jetra… »
Nove transplantacije jetre i bubrega na VMA
RTS 29.01.2018
Tokom proteklog vikenda urađena je transplantacija jetre i dve transplantacije bubrega na Vojnomedicinskoj akademiji, a organi su obezbeđeni u saradnji sa Kliničkim centrom Kragujevac. Kako je saopšteno iz VMA, transplantacija bubrega urađena je kod R… »
Nove transplantacije jetre i bubrega u VMA
Danas 29.01.2018
Transplantacija jetre i dve transplantacije bubrega urađeni su tokom vikenda u Vojnomedicinskoj akademiji u saradnji sa Kliničkim centrom Kragujevac. Transplantacija bubrega urađena je kod dva pacijenta, R.G. (1972. godište) i N.Đ. (1989. godište), a… »
Vesti dana »
Na današnji dan: Završen Drugi svetski rat u Evropi, predstavljena Šumanova deklaracija
Radio 021 pre 4 minutajoš 7 povezanih
Evo gde možete da gledate uživo TV prenos meča Crvena zvezda - Novi Pazar u 35. kolu Superlige Srbije
Telegraf pre 44 minutajoš 6 povezanih






