Povezane vesti

Podrška iz inostranstva: I jedno veliko ime evropske i (uskoro) svetske košarke pratilo pobedu Zvezde u večitom derbiju…

Podrška iz inostranstva: I jedno veliko ime evropske i (uskoro) svetske košarke pratilo pobedu Zvezde u večitom derbiju…

Hot sport 30.01.2018
Crvena zvezda može da se pohvali velikim brojem navijača, a neki vatreni zvezdaši, iako nikada nisu nastupali za ovaj klub, koriste svaku priliku da pokažu da su iz njega. Jedan od njih je i Luka Dončić, po mnogima najtalentovaniji košarkaš Evrope… »
Podrška: Dončić nije želeo da propusti večiti derbi i Zvezdin trijumf /foto/

Podrška: Dončić nije želeo da propusti večiti derbi i Zvezdin trijumf /foto/

Sportal blic 30.01.2018
Košarkaši Crvene zvezde su u drugom ovosezonskom večitom derbiju u ABA ligi pobedili Partizan sa 86:74 i ostali su u konkurenciji za prvo mesto u regionalnom takmičenju. Crveno-beli su imali veliku podršku u hali "Aleksandar Nikolić", jer su bili… »
Dobrić: Ima još da se igra, čekamo kiks Budućnosti

Dobrić: Ima još da se igra, čekamo kiks Budućnosti

Sportski žurnal 30.01.2018
Košarkaš Crvene zvezde Ognjen Dobrić rekao je da je njegova ekipa protiv Partizana igrala ozbiljno od samog početka i ostvarila veoma bitnu pobedu u borbi za prvo mesto pred plej-of u ABA ligi. "Jako bitna pobeda za nas, bitna utakmica i za borbu za… »
Tejlor Ročesti: Važna pobeda protiv velikog rivala

Tejlor Ročesti: Važna pobeda protiv velikog rivala

Sportski žurnal 30.01.2018
Košarkaš Crvene zvezde Tejlor Ročesti rekao je da je srećan zbog pobede u važnoj utakmici protiv Partizana. "Igrali smo protiv dobrog tima, drugačijeg od onog iz prvog dela sezone. Znali smo da nas čeka veliki izazov. Ovo je dobra timska pobeda… »
Veličković: Reagovao sam na provokacije iz prvog reda, pogrešio sam

Veličković: Reagovao sam na provokacije iz prvog reda, pogrešio sam

Sportski žurnal 30.01.2018
Kapiten Partizana Novica Veličković rekao je da njegova ekipa sama sebi zagorčala život pojedinim porazima i da i u slučaju da se ne plasira u plej-of ABA lige, mora da ima motiv da završi sezonu kako dolikuje velikom klubu. Partizan je izgubio od… »
Dobrić: Služi me šut; Ročesti: Ambicije čuvamo za sebe

Dobrić: Služi me šut; Ročesti: Ambicije čuvamo za sebe

Dnevnik 30.01.2018
BEOGRAD: Košarkaši Crvene zvezde Ognjen Dobrić i Tejlor Ročesti istakli su da su odbrana i timska igra bili ključ u pobedi nad Partizanom (86:74) i da sada predstoji velika borba sa Budućnosti za prvo mesto pred plej-of ABA lige. "Ostvarili smo… »
Zajedno sa navijačima: Ovako su košarkaši Zvezde slavili trijumf nad Partizanom /video/

Zajedno sa navijačima: Ovako su košarkaši Zvezde slavili trijumf nad Partizanom /video/

Sportal blic 30.01.2018
Pobedu nad Partizanom u 18. kolu ABA liga (86:74) košarkaši Crvene zvezde su proslavili zajedno sa najvernijim pristalicama. Pred vama je snimak iz dvorane "Aleksandar Nikolić", napravljen neposredno po završetku drugog ovosezonskog "večitog derbija"… »
Trener: Crveno-belih ne skriva sreću Alimpijeviću je postalo normalno da Zvezda pobeđuje bez dvojice igrača

Trener: Crveno-belih ne skriva sreću Alimpijeviću je postalo normalno da Zvezda pobeđuje bez dvojice igrača

Sportal blic 30.01.2018
Košarkaši Crvene zvezde su vezali dve izuzetno značajne pobede. U petak je prvi put pobeđen Olimpijakos u Evroligi, dok je četiri dana kasnije izvojevana druga ovosezonska pobeda protiv Partizana (86:74). Trener crveno-belih Dušan Alimpijević nije… »
Dočekan ovacijama u "pioniru": Omić: Došao sam da se borim za Zvezdu i navijače

Dočekan ovacijama u "pioniru": Omić: Došao sam da se borim za Zvezdu i navijače

Sportal blic 30.01.2018
Slovenački košarkaš Alen Omić odigrao je i drugi meč za crveno-bele od dolaska na Mali Kalemegdan. Na debitantskom nastupu je izviždan os strane "delija", koje su ga i vređale, ali je protiv Partizana viđena potpuno drugačija situacija. Od… »
Hs analiza: Partizanu potrebno čudo za plej-of, ni dva poraza Mornara nisu dovoljna- a tu je i FMP!

Hs analiza: Partizanu potrebno čudo za plej-of, ni dva poraza Mornara nisu dovoljna- a tu je i FMP!

Hot sport 30.01.2018
Ovako stvari stoje po crno-bele kada se podvuče crta četiri kola pre kraja regionalnog takmičenja. Partizan posle današnjeg neuspeha u ‘večitom derbiju’ zauzima šestu poziciju na Jadranu. Zahvaljujući jučerašnjoj pobedi FMP-a u Zagrebu protiv… »
Alimpijević: Izuzetno sam srećan kao i posle prvog derbija! Čanak: Ne gubimo nadu, moramo da se borimo za što bolji plasman

Alimpijević: Izuzetno sam srećan kao i posle prvog derbija! Čanak: Ne gubimo nadu, moramo da se borimo za što bolji plasman

Hot sport 30.01.2018
Odigran je i drugi ‘večiti derbi’ u ovom izdanju ABA lige, a Crvena zvezda je slavila rezultatom 86:74. Najbolji u pobedi crveno-belih bio je Ognjen Dobrić koji je imao sjajno šutersko veče i ubačenih 18 poena, dok je na drugoj strani Novica… »
Video Zvezda nadigrala Partizan i ostala u borbi za prvo mesto: Dobrić otpisao crno-bele

Video Zvezda nadigrala Partizan i ostala u borbi za prvo mesto: Dobrić otpisao crno-bele

Večernje novosti 30.01.2018
Bek šampiona ubacio šest trojki u koš protivnika, koji ostaje bez realne šanse za plasman u plej-of. I DRUGI put u sezoni, Crvena zvezda je sigurnim korakom prešla preko “večite” prepreke. Ovog puta pred svojim navijačima, šampion je nadigrao… »
Nije mogao da izdrži: Veličković: Meni je Partizan sve, pukao sam posle uvreda, nikad tako nisam izgubio glavu

Nije mogao da izdrži: Veličković: Meni je Partizan sve, pukao sam posle uvreda, nikad tako nisam izgubio glavu

Sportal blic 30.01.2018
Košarkaši Partizana su izgubili od Crvene zvezde sa 74:86 u 18. kolu ABA lige, a kapiten crno-belih Novica Veličković bio je na udaru navijača tima sa Malog Kalemegdana, koji su ga vređali. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Novica… »
Posle trijumfa nad večitim rivalom: Ročesti: Hranimo se energijom navijača

Posle trijumfa nad večitim rivalom: Ročesti: Hranimo se energijom navijača

Sportal blic 30.01.2018
Plejmejker Crvene zvezde Tejlor Ročesti bio je presrećan posle trijumfa nad Partizanom (86:74) u 18. kolu ABA lige, posle kog se tim sa Malog Kalemegdana izjednačio na vrhu regionalnog takmičenja sa Budućnosti. - Bio je ovo potpuno drugačiji tim od… »
Čanak: Iznenadili su nas Dobrić i Lesor

Čanak: Iznenadili su nas Dobrić i Lesor

Sportal blic 30.01.2018
Košarkaši Partizana su porazom od Crvene zvezde (74:86) u 18. kolu ABA lige značajno umanjili šanse da se plasiraju u plej-of regionalnog takmičenja. Ipak, trener crno-belih Nenad Čanak se ne predaje. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija… »
Zvezdi pripao derbi: Partizan parirao tri četvrtine, Dobrić slomio večitog rivala

Zvezdi pripao derbi: Partizan parirao tri četvrtine, Dobrić slomio večitog rivala

Sportal blic 29.01.2018
Košarkaši Crvene zvezde slavili su u večitom derbiju protiv Partizana sa 86:74 (22:24, 27:19, 22:14, 15:17) u 18. kolu ABA lige i tako su se na vrhu izjednačili sa Budućnosti. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Nemanja Dangubić Duel… »
Skromni junak: Dobrić je trojkama srušio Partizan, ali je istakao šta je bilo ključno za pobedu

Skromni junak: Dobrić je trojkama srušio Partizan, ali je istakao šta je bilo ključno za pobedu

Sportal blic 29.01.2018
Košarkaši Crvene zvezde su dobili i drugi ovosezonski večiti derbi, pošto su u 18. kolu ABA lige savladali Partizan sa 86:74. Junak trijumfa je, bez sumnje, Ognjen Dobrić, koji je na kraju imao 18 poena. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija… »
Kraj: Crvena zvezda-Partizan 86:74

Kraj: Crvena zvezda-Partizan 86:74

Večernje novosti 29.01.2018
Crveno-beli slavili, ostali u trci za pol-poziciju u regionalnom takmičenju i udaljili crno-bele od borbe za plej-of. Crvena zvezda je savladala Partizan, nastavila borbu za pol-poziciju i udaljila rivala od borbe za plej-of - 86:74 (22:24, 27:19, 22:14… »

Vesti dana »