Povezane vesti

Trejd u NBA: Bobi kod Teodosića, Grifin u Detroitu

Trejd u NBA: Bobi kod Teodosića, Grifin u Detroitu

Vesti online 30.01.2018
Veliki trejd u NBA ligi između Los Anđeles Klipersa i Detroita. Posle sezone i po u redovima Pistonsa, srpski centar Boban Marjanović seli se u Los Anđeles u redove Klipersa, gde će mu saigrač biti Miloš Teodosić, kolega iz reprezentacije Srbije… »
Klipersi planiraju nove trejdove: Teo uskoro u timu sa Lebronom, Džordžom ili Kazinsom…!?

Klipersi planiraju nove trejdove: Teo uskoro u timu sa Lebronom, Džordžom ili Kazinsom…!?

Hot sport 30.01.2018
Mnoge je ovog jutra iznenadila razmena između Klipersa i Detroita, u kojoj je najveća zvezda tima iz Kalifornije, Blejk Grifin završila u ekipi Pistonsa, dok su uz našeg Bobana Marjanovića u Los Anđelesu završili Tobijas Heris i Ejveri Bredli… »
Bobi ide u Holivud, Grifin u Detroitu

Bobi ide u Holivud, Grifin u Detroitu

RTS 30.01.2018
Velika trampa između Detroit pistonsa i Los Anđeles klipersa u kojoj je Blejk Grifin otišao u "motor siti", dok su put Zapadne obale krenuli Boban Marjanović, Tobajas Heris i Ejveri Bredli. Detroit je još dobio Vilija Rida i Brisa Džonsona. Gazde… »
Oglasio se i Grifin: Los Anđeles je bio moj dom, sada sam spreman za novo poglavlje

Oglasio se i Grifin: Los Anđeles je bio moj dom, sada sam spreman za novo poglavlje

Večernje novosti 30.01.2018
Ponosan sam što sam bio deo uspeha Klipersa, zauvek ću biti zahvalan gradu što me prihvatio i podržavao. Radiću sve što mogu da pomognem Pistonsima - rekao je Blejk. Odlučili su Klipersi da krenu u renoviranje tima. Prvi potez na tom planu bio je… »
Šta Klipersi zapravo žele? Lebrona Džejmsa!

Šta Klipersi zapravo žele? Lebrona Džejmsa!

Mondo 30.01.2018
Šta se krije iza radikalne trejd politike franšize iz Los Anđelesa? Evo zanimljivog odgovora. Šta Klipersi žele? Lebrona Džejmsa! Odlazak Blejka Grifina iz Klipersa u Detroit iznenadio je mnoge, a u Srbiji je izazvao dodatnu pažnju jer je u tom… »
Marjanović kod Teodosića u Klipersima, Grifin u Detroitu

Marjanović kod Teodosića u Klipersima, Grifin u Detroitu

Dnevnik 30.01.2018
LOS ANĐELES: Srpski košarkaš Boban Marjanović prešao je iz Detroita u Los Anđeles Kliperse u velikom trejdu u kojem je Blejk Grifin otišao u drugom smeru, prenosi ESPN. Marjanović će sada biti saigrač Milošu Teodosiću, što je potvrdio i… »
‘Bomba’ u NBA: Boban Marjanović i Miloš Teodosić od danas u istoj ekipi!

‘Bomba’ u NBA: Boban Marjanović i Miloš Teodosić od danas u istoj ekipi!

Hot sport 30.01.2018
Neočekivano, desio se trejd u kojem je učestvovao i srpski reprezentativac. U toku noći dva NBA kluba napravila su razmenu igrača o kojoj će se dugo pričati. Ono što je najbitnija informacija za naše podneblje, jeste da će Boban Marjanović… »
Spremite se za totalno novi NBA: Kakav će tandem biti Teo - Bobi i da li im stvarno stiže i Lebron?

Spremite se za totalno novi NBA: Kakav će tandem biti Teo - Bobi i da li im stvarno stiže i Lebron?

Sportal blic 30.01.2018
Spektakularna odluka dva NBA kluba da razmene igrače dovela je do toga da se u istoj ekipi nađu reprezentativne kolege, Miloš Teodosić i Boban Marjanović. Podsetimo, kako je potvrdio Marjanovićev menadžer Miodrag Ražnatović, a prema nešto… »
Boban Marjanović prešao u Kliperse

Boban Marjanović prešao u Kliperse

Novi magazin 30.01.2018
Srpski centar i dosadašnji košarkaš Detroita Boban Marjanović igraće u nastavku NBA sezone za Los Anđeles kliperse, pošto su Pistonsi i Klipersi prošle noći postigli dogovor o trejdu. Najveća zvezda Klipersa Blej Grifin prelazi u Detroit, a u… »
Ludi trejd u NBA ligi - Bobi menja klub, stiže kod srpskog mađioničara!

Ludi trejd u NBA ligi - Bobi menja klub, stiže kod srpskog mađioničara!

Sportske.net 30.01.2018
Veliki trejd samo što se nije desio, Boban Marjanović je jedan od igrača koji menjaju sredinu! Boban Marjanović po svemu sudeći menja sredinu, više neće biti član Detroit Pistonsa. Srpski reprezentativac će svoju karijeru nastaviti najverovatnije… »
Bobi kod Tea: Klipersi poslali Grifina u Pistonse, srpski tandem u Los Anđelesu

Bobi kod Tea: Klipersi poslali Grifina u Pistonse, srpski tandem u Los Anđelesu

Večernje novosti 30.01.2018
Iznenađenje u NBA ligi, Blejk se seli u Detroit, dok će na drugu stranu Heris, Bredli, Marjanović i dva pika. Veliko iznenađenje u NBA ligi. Blejk Grifin odlazi iz Los Anđeles Klipersa! Dok Rivers i njegovi saradnici su odlučili da naprave… »
Marjanović ide kod Teodosića!

Marjanović ide kod Teodosića!

Mondo 30.01.2018
Srpski centar deo je "paketa" koji će Detroit poslati u Los Anđeles u zamenu za Blejka Grifina. Boban Marjanović i Miloš Teodosić ovih dana će postati saigrači u Los Anđeles Klipersima! Nezvaničnu informaciju, koju su u noći između ponedeljka i… »
Bobi kod Tea u LA - Klipersi poslali Grifina u Detroit

Bobi kod Tea u LA - Klipersi poslali Grifina u Detroit

N1 Info 30.01.2018
Los Anđeles Klipersa i Detroit Pistonsi realizovali su veliki trejd. Prva zvezda Klipersa Blejk Grifin preselila se u Grad automobila, a novi saigrači Miloša Teodosića postali su Tobajas Heris, Ejvori Bredli i Boban Marjanović. Klipersi će uz tu… »
Srpski tandem u NBA: Bobi i Teo zajedno u Klipersima!

Srpski tandem u NBA: Bobi i Teo zajedno u Klipersima!

Sportal blic 30.01.2018
Los Anđeles Klipersi i Detroit su napravili veliki trejd, posle kog će u timu iz "grada anđela" igrati dva srpska reprezentativca - Miloš Teodosić i Boban Marjanović. Foto: Tanjug/AP Boban Marjanović To je prvi najavio američki novinar Adrijan… »

Vesti dana »