Povezane vesti
Oliver Dragojević: Strašna je stvar kad bolest napadne čoveka
Vesti online 31.01.2018
Pevač Oliver Dragojević već neko vreme bori se sa karcinomom. Naime, njemu je pre nekoliko meseci otkriven tumor na plućima, pa je zbog bolesti bio prinuđen da otkaže nastupe. Pevač se sa opakom bolešću hrabro bori od prvog dana, a uprkos brojnim… »
"Strašno je kad bolest napadne": Nakon borbe sa tumorom, Oliver Dragojević otvorio dušu i otkrio u kakvom je stanju sada
Blic 31.01.2018
Oliveru Dragojeviću je pre nekoliko meseci ustanovljen tumor na plućima, a on se od prvog dana hrabro bori protiv ove opake bolesti. Nada za ozdravljenjem ga ne napušta, a pozitivne misli ga nisu napustile ni kada je morao da otkaže rođendanski koncert… »
Vesti dana »

Rhmz se oglasio o vikendu, pa pomenuo i petak: Od sutra kreće preokret, ovako će izgledati
Telegraf pre 2 satajoš 25 povezanih

Janković o javnoj raspravi o Strategiji upravljanja mineralnim i drugim geološkim resursima: Svako ko je želeo da učestvuje imao vremena da se prijavi
Kurir pre 1 satjoš 37 povezanih

Poljaci "digli ruke" - Navijač Leha su već među elitom, fudbaleri će teško do nje!
Sportske.net pre 47 minutajoš 47 povezanih

Azijska tržišta: Indeksi rastu, analiziraju se najnovije Trumpove prijetnje
SEEbiz pre 2 satajoš 56 povezanih