Povezane vesti

Rekao joj je u uživo programu: Seksepilna glumica iz "Ubica mog oca" pocrvenela: "Znam da si to radila, imam dokaz u telefonu…

Rekao joj je u uživo programu: Seksepilna glumica iz "Ubica mog oca" pocrvenela: "Znam da si to radila, imam dokaz u telefonu…

Blic 31.01.2018
Seksepilna mlada glumica iz trenutno najpopularnije domaće serije "Ubice mog oca", Ivana Dudić bila je jedna od gošći u emisiji Ognjena Amidžića. Društvo se sve vreme šalilo, ali u jednom momentu, Ivani je postalo jako neprijatno. Naime, Ognjen je… »
Seka Aleksić šokirala priznanjem u emisiji: Spavala sam sa svojim menadžerom!

Seka Aleksić šokirala priznanjem u emisiji: Spavala sam sa svojim menadžerom!

Kurir 31.01.2018
Pored toga što je pevačica objasnila zašto je odložila koncert i u kakvom je odnosu sa koleginicom Darom Bubamarom, dotakla se i privatnog života. Kada je voditelj Seki Aleksić postavio pitanje da li je spavala sa svojom menadžerom, ona se zbunila… »
Da li je istina Da spavaš sa menadžerom? Seka Aleksić se šokirala pitanjem, a onda dala potvrdan odgovor

Da li je istina Da spavaš sa menadžerom? Seka Aleksić se šokirala pitanjem, a onda dala potvrdan odgovor

Blic 31.01.2018
Seka Aleksić je zajedno sa MC Sajsi, kao i glumicom iz serije "Ubice mog oca", Ivanom Dudić gostovala u emisiji Ognjena Amidžića. U emisiji, između ostalog, učesnici odgovaraju i na škakljiva pitanja, a Ognjen je Seki postavio sledeće: - Je l'… »

Vesti dana »

Požar u Rakovici, stradao stariji bračni par

Požar u Rakovici, stradao stariji bračni par

Danas pre 2 satajoš 26 povezanih
Ključne utakmice za plasman Orlova

Ključne utakmice za plasman Orlova

Sportski žurnal pre 1 satjoš 17 povezanih