Povezane vesti

Tužilaštvo pokrenulo postupak protiv lažnog iscelitelja zbog obmanjivanja teško bolesnih ljudi!

Tužilaštvo pokrenulo postupak protiv lažnog iscelitelja zbog obmanjivanja teško bolesnih ljudi!

Telegraf 31.01.2018
Alen Azarić će morati na saslušanje. Prvo osnovno javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je predistražni postupak protiv lažnog iscelitelja Alena Azarića, saznaje Telegraf.rs. Diplome lažnog iscelitelja ne mogu čak ni da se provere: Nije… »
Diplome lažnog iscelitelja ne mogu čak ni da se provere: Nije završavao škole, već kurseve, a evo kako leči (video)

Diplome lažnog iscelitelja ne mogu čak ni da se provere: Nije završavao škole, već kurseve, a evo kako leči (video)

Telegraf 31.01.2018
- Nisam završio konvencionalnu medicinu ali sam dostao čitao o onkologiji i taj ispit bi položio, pa čak i doktorirao na toj oblasti sa desetkom - tvrdi ovaj prevarant. Lažni iscelitelj Alen Azarić koji sam sebe naziva doktorom, pored toga što vara… »
Do sad sam siromašne i decu lečio o svom trošku, umesto što lajkujete, uplatite 2.000 dinara: Lažni iscelitelj osnovao…

Do sad sam siromašne i decu lečio o svom trošku, umesto što lajkujete, uplatite 2.000 dinara: Lažni iscelitelj osnovao…

Telegraf 31.01.2018
Besplatno pomaže ali mu ipak treba novac. Lažni iscelitelj Alen Azarić koji sebe naziva doktorom, i koji tvrdi da je izlečio na hiljade pacijenata od najtežih bolesti bez ijednog uzetog dinara, osnovao je fondaciju "Za bolji život" putem koje… »

Vesti dana »