Povezane vesti
Vučić odgovorio na poziv Grabar Kitarović: Dolazim 12. februara (FOTO)
Telegraf 31.01.2018
Prema najavama, u fokusu razgovora je proces evrointegracija Srbije i reforme koje Srbija u tom cilju sprovodi. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić prihvatio je poziv hrvatske predsednice Kolinde Grabar Kitarović za posetu Hrvatskoj i saopštio da će… »
Vučić: Prihvatio sam poziv Kolinde, idem u dvodnevnu posetu
Srbija danas 31.01.2018
Konferencija nakon sastanka sa Tajanijem. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsednikom Evropskog parlamenta Antonijem Tajanijem. Nakon sastanka počela je konferencija za medije na kojoj se prisutnima obratio predsednik Srbije. -… »
Vučić i Brnabić danas sa Tajanijem: Potom na Konferenciji EU-Srbija
Srbija danas 31.01.2018
Bitan susret. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastaće se danas sa predsednikom Evropskog parlamenta Antonijem Tajanijem, nakon čega će prisustvovati otvaranju konferencije "EU - SRBIJA 2018: investicije, rast i zapošljavanje". Kako je saopštila Pres… »
Vesti dana »

Liga konferencija: Partizan nadigrao Oleksandriju, Miloševićeva utakmica iz snova
Danas pre 4 satijoš 9 povezanih

Kazna do 5.000 evra, oduzimanje dozvole na 2 meseca, ali i zatvor! Novi zakon o saobraćaju danas stupa na snagu u Bugarskoj i stroži je od svih prethodnih
Blic pre 7 minutajoš 1 povezana

"Ono što Rusija radi je odvratno": Tramp se oglasio posle žestokog napada na Kijev
Kurir pre 3 satajoš 5 povezanih

Protesti širom Srbije: Greta Tunberg u Beogradu, napravljen „Đacilend“ u Novom Pazaru (FOTO, VIDEO)
Danas pre 2 satajoš 3 povezane

Olivera Kovačević o smenjivanju s mesta urednice Pesme za Evroviziju: Nisam želela da cenzurišem bilo koga na festivalu
Danas pre 4 satijoš 1 povezana