Povezane vesti
Mali: Nova trafostanica na Autokomandi omogućiće napajanje Beograda na vodi
Kurir 31.01.2018
Gradonačelnik Beograda Siniša Mali obišao je, zajedno sa Miloradom Grčićem, v.d. direktora JP „Elektroprivrede Srbije”, radove na izgradnji trafostanice „Beograd 23” na Autokomandi. Na ovom objektu u toku je ugradnja dva transformatora snage… »
Obezbedićemo još stabilnije i sigurnije snabdevanje električnom energijom
Beta video 31.01.2018
BEOGRAD - Gradonačelnik Beograda Siniša Mali kazao je da je nova trafostanica važna za grad u kome se intezivno grade novi stambeni i poslovni objekti.``Kada bude bila završena ova trafostanica obezbedićemo još stabilnije i sigurnije snabdevanje… »
Grčić: Najvažnija trafostanica u Srbiji koja se trenutno gradi
Beta video 31.01.2018
BEOGRAD - Trafostanica ``Beograd 23`` na Autokomandi u Beogradu, koja će poboljšati napajanje opština Voždovac i Savski venac i omogućiti snabdevanje strujom kompleksa ``Beograd na vodi``, biće završena do kraja avgusta ove godine, izjavio je danas… »
Do kraja avgusta završetak trafostanice Beograd 23
Beta video 31.01.2018
BEOGRAD -V.D. generalnog direktora Elektroprivrede Srbije (EPS) Milorad Grčić rekao je novinarima nakon obilask aradova na izgradnji trafostanice ``Beograd 23`` , da je projekat je vredan 900 miliona dinara i u ovom momentu je realizovan u vrednosti od… »
Vesti dana »

'Vostani Serbije': Studentski protesti u 32 grada, u Beogradu blokada dva mosta
BBC News pre 3 satajoš 19 povezanih

Železnička stanica u Novom Sadu možda će biti srušena, kaže ministarka Sofronijević
Nova ekonomija pre 6 satijoš 21 povezana

Pregovori studenata i Univerziteta ponovo bez dogovora, razgovori se nastavljaju
Serbian News Media pre 1 satjoš 16 povezanih

Poverenica: I dalje najviše diskriminacije na osnovu godina i zdravlja
Beta pre 3 satajoš 17 povezanih

Studenti blokirali Brankov most i Gazelu: Zaustavljen saobraćaj do 21, okupljanja i u 30 gradova po Srbiji (foto/video)
Blic pre 26 minutajoš 36 povezanih