Povezane vesti
Firma „Južni tok” postao „Gastrans”
Politika 31.01.2018
Mešovita srpsko-ruska firma „Južni tok Srbija” preimenovana je u „Gastrans”, ali za sada se ne zna da li će baš ona graditi gasovod kroz našu zemlju ako se, i kada, priključimo na „Turski tok”. Preduzeće „Južni tok Srbija”, koje je… »
Biće neki južni tok: Novi Gastrans vodi Bajatović
Mondo 31.01.2018
Firma Južni tok, koja je trebalo da gradi istoimeni gasovod za ruski gas u Srbiji, preimenovana je u Gastrans. Foto: Mondo/Goran Sivački Nova-stara firma registrovana je u Novom Sadu a gradiće gasovod kroz Srbiju kojim će ruski gas iz Turskog toka od… »
BalkanMagazin: Firma Gastrans će graditi gasovod kroz Srbiju
Novi magazin 31.01.2018
Firma Gastrans registrovana u Novom Sadu gradiće gasovod kroz Srbiju kojim će ruski gas iz Turskog toka od bugarske granice biti transportovan kroz Srbiju do Mađarske, objavio je danas portal BalkanMagazin. Gastrans je, zapravo, preregistrovana firma… »
Vesti dana »

Toliko o zvučnom topu: Reporter N1 bio na licu mesta i nije ništa čuo - "Pre će biti da je došlo do tuče"
Kurir pre 23 minutajoš 56 povezanih

Koliko ljudi je na protestu u Beogradu? Prve procene kažu – 500.000
Pravda pre 19 satijoš 9 povezanih

BLOG Dan posle najvećeg protesta u istoriji Srbije – reakcije na zvučni top, „ćaciji“ napustili Pionirski park
N1 Info pre 18 minutajoš 27 povezanih

Zlatibor Lončar: Netačno da je neko umro od posledica srčanog udara izazvanog „zvučnim topom“
Danas pre 47 minutajoš 30 povezanih