Povezane vesti

Asmir Kolašinac se vraća na zaletište ovog vikenda

Večernje novosti 01.02.2018
Nikad nisam pravio ovoliku pauzu, ali smatram da to neće puno uticati na moje rezultate, jer sam baš željan takmičenja – rekao je srpski bacač kugle. Srpski bacač kugle Asmir Kolašinac, koji se predstojećeg vikenda vraća na zaletište posle… »

Kolašinac se takmiči prvi put posle operacije

Vesti online 01.02.2018
Srpski atletski reprezentativac, bacač kugle Asmir Kolašinac oporavio se posle teške povrede i takmičiće se na prvenstvu Srbije za seniore/ke u "Atletskoj dvorani" u Beogradu 03/04. februara 2018. godine. Nakon teške povrede koja ga je zadesila u… »

Asmir Kolašinac se za vikend vraća na zaletište

B92 01.02.2018
Srpski bacač kugle Asmir Kolašinac, koji se predstojećeg vikenda vraća na zaletište posle višemesečne pauze zbog povrede, rekao je da je željan takmičenja. Posle teške povrede koju je doživeo u martu 2017. godine, Kolašinac je nekoliko puta… »

Oporavio se: Kolašinac ponovo na borilištu

Hot sport 01.02.2018
Posle teške povrede koja ga je zadesila u martu mesecu 2017.godine, Asmir Kolašinac nekoliko puta je bezuspešno pokušavao da se vrati na svoj put, međutim bio je prinuđen da napravi veću pauzu kako bi zalečio povredu. Sada, nakon višemesečne… »

Kolašinac se vraća na zaletište ovog vikenda

Sportske.net 01.02.2018
Srpski bacač kugle Asmir Kolašinac, koji se predstojećeg vikenda vraća na zaletište posle višemesečne pauze zbog povrede, rekao je danas da se potpuno oporavio i istakao da je željan takmičenja. Nakon teške povrede koju je doživeo u martu 2017… »

Asmir Kolašinac se vraća na zaletište ovog vikenda

Beta 01.02.2018
Srpski bacač kugle Asmir Kolašinac, koji se predstojećeg vikenda vraća na zaletište posle višemesečne pauze zbog povrede, rekao je danas da se potpuno oporavio i istakao da je željan takmičenja. Nakon teške povrede koju je doživeo u martu 2017… »

Povratak posle operacije: Kolašinac: Smršao sam, nikad nisam pravio ovoliku pauzu, baš sam željan takmičenja

Blic sport 01.02.2018
Nakon teške povrede koja ga je zadesila u martu 2017, Asmir Kolašinac nekoliko puta je bezuspešno pokušavao da se vrati takmičenjima u bacanju kugle, međutim, bio je prinuđen da napravi veću pauzu kako bi zalečio povredu. Foto: Marko Metlas / RAS… »

Vesti dana »