Povezane vesti

Izložba o Jasenovcu jedna od najgorih koje sam video, ne znam šta bih rekao

Izložba o Jasenovcu jedna od najgorih koje sam video, ne znam šta bih rekao

Sputnik 01.02.2018
Glavni direktor Svetskog jevrejskog kongresa za Izrael Lorens Vajnbaum izjavio je u Zagrebu da je uznemiren nakon posete Spomen-području Jasenovac i istakao da je tamošnja postavka primer zamagljivanja istorije Holokausta. „To je jedna od najgorih… »
Vajnbaum: Postavka u Jasenovcu primer zamagljivanja istorije

Vajnbaum: Postavka u Jasenovcu primer zamagljivanja istorije

RTV 01.02.2018
ZAGREB - Glavni direktor Svetskog jevrejskog kongresa za Izrael Lorens Vajnbaum (Laurence Weinbaum) izjavio je u Zagrebu da je uznemiren nakon posete Spomen području Jasenovac i istakao da je tamošnja postavka primer zamagljivanja istorije holokausta… »
"Postavka u Jasenovcu - jedna od najgorih koje sam video"

"Postavka u Jasenovcu - jedna od najgorih koje sam video"

Vesti online 01.02.2018
Glavni direktor Svetskog jevrejskog kongresa za Izrael Lorens Vajnbaum kaže da je uznemiren nakon posete Spomen-području Jasenovac i ističe da je tamošnja postavka primer zamagljivanja istorije holokausta. "To je jedna od najgorih izložbi koje sam… »
Direktor Svetskog jevrejskog kongresa kritikuje postavku u Jasenovcu

Direktor Svetskog jevrejskog kongresa kritikuje postavku u Jasenovcu

Novi magazin 01.02.2018
Glavni direktor Svetskog jevrejskog kongresa za Izrael Lorenco Vajnbaum izrazio je u Zagrebu uznemirenost posetom Spomen području Jasenovac i rekao da je to primer zamagljivanja istorije holokausta koji je prisutan u nizu zemalja istočne Evrope. "To je… »
Direktor Svetskog jevrejskog kongresa kritikuje postavku u Jasenovcu jer zamagljuje istoriju

Direktor Svetskog jevrejskog kongresa kritikuje postavku u Jasenovcu jer zamagljuje istoriju

Politika 01.02.2018
ZAGREB – Glavni direktor Svetskog jevrejskog kongresa za Izrael Lorenco Vajnbaum izrazio je u Zagrebu uznemirenost posetom Spomen području Jasenovac i rekao da je to primer zamagljivanja istorije holokausta koji je prisutan u nizu zemalja istočne… »
Vajnbaum: Postavka u Jasenovcu primer zamagljivanja istorije

Vajnbaum: Postavka u Jasenovcu primer zamagljivanja istorije

RTS 01.02.2018
Glavni direktor Svetskog jevrejskog kongresa Lorens Vajnbaum kaže da je uznemiren nakon posete Spomen-području Jasenovac i ističe da je tamošnja postavka primer zamagljivanja istorije Holokausta. "To je jedna od najgorih izložbi koje sam video, ne… »
Weinbaum: Jasenovac je primjer zamagljivanja historije holokausta

Weinbaum: Jasenovac je primjer zamagljivanja historije holokausta

Al Jazeera 01.02.2018
Nakon posjete Spomen-području Jasenovac, glavni direktor Svjetskog jevrejskog kongresa rekao je da je to jedna od najgorih izložbi koje je vidio. Glavni direktor Svjetskog jevrejskog kongresa za Izrael Laurence Weinbaum izrazio je u Zagrebu uznemirenost… »

Vesti dana »