Povezane vesti

Oglasila se majka ubijene izabele todorović: Rekla mi je da ide da se vidi sa kolegama i onda je zauvek nestala! Moja ćerka…

Oglasila se majka ubijene izabele todorović: Rekla mi je da ide da se vidi sa kolegama i onda je zauvek nestala! Moja ćerka…

Kurir 01.02.2018
Manfred Hunziker (78), vlasnik šume, pronašao je leš devojke poreklom iz Srbije. Telo je bilo umotano u zeleni tepih. O celom slučaju progovorila je i njena majka Violeta. "Nisu nam ništa rekli, njeno telo je i dalje na autopsiji, ne znamo uzrok… »
Čitajte na Vesti Digital: Zašto policija nije tražila Izabelu?

Čitajte na Vesti Digital: Zašto policija nije tražila Izabelu?

Vesti online 01.02.2018
Ugasila se i poslednja nada za Violetu (42) i Ervina Todorovića (46) iz Švajcarske, majku i oca još u novembru prošle godine nestale Izabele Todorovć (21). Švajcarska policija potvrdila je da leš umotan u zeleni tepih, koji je pre nekoliko dana… »
Zločin u šumi: Za Izabelom Todorović (21) u Švajcarskoj se tragalo dva meseca, a onda je pronađeno telo umotano u tepih

Zločin u šumi: Za Izabelom Todorović (21) u Švajcarskoj se tragalo dva meseca, a onda je pronađeno telo umotano u tepih

Blic 01.02.2018
Izabeli Todorović (21) iz kantona Turgau u Švajcarskoj u novembru se izgubio svaki trag. Nakon skoro dva meseca potrage policija je iznela nove informacije - Izabela je mrtva, a njeno telo pronađeno je u šumi Zezikon, umotano u tepih. Izabela se… »
Srpkinja (21) ubijena u Švajcarskoj: Zamotana u tepih i bačena u šumu

Srpkinja (21) ubijena u Švajcarskoj: Zamotana u tepih i bačena u šumu

Vesti online 01.02.2018
U blizini švajcarskog mesta Cecikon u kantonu Turgau, slučajni prolaznici su u blizini jednog šumskog puta pronašli leš ženske osobe uvijen u tepih. Kako je potvrdila DNK analiza, reč je o našoj zemljakinji Izabeli Todorović (21) koja se od 3… »
(Video) Srpkinja (21) ubijena u Švajcarskoj: Potvrđeno da je devojka pronađena zamotana u tepih Izabela Todorović!

(Video) Srpkinja (21) ubijena u Švajcarskoj: Potvrđeno da je devojka pronađena zamotana u tepih Izabela Todorović!

Kurir 01.02.2018
Manfred Hunziker (78), vlasnik šume, pronašao je leš devojke poreklom iz Srbije. Bilo je umotano u zeleni tepih. "Odmah mi je bilo jasno da je u pitanju leš, video sam kosu i pozvao policiju" - kaže Hunziker. Policija istražuje slučaj i proverava… »

Vesti dana »