Povezane vesti
"Rat" kaznama: Sad Hrvati slali kazne slovenačkim ribarima
Vesti online 01.02.2018
Nakon što je Slovenija poslala kazne hrvatskim ribarima, danas su stigle i prve kazne iz Hrvatske adresirane na slovenačke ribare, prenela je agencija STA. Ribar Silvano Radin rekao je slovenačkoj agenciji da mu je danas stiglo šest kazni, svaka u iznosu… »
Slovenačkim ribarima stigle prve kazne iz Hrvatske
RTS 01.02.2018
Zbog ulaska u Piranski zaliv, u vode koje Hrvati smatraju svojom teritorijom, slovenački ribari dobili su prve kazne iz te susedne zemlje, javila je agencija STA. Ribar Silvano Radin rekao je slovenačkoj agenciji da mu je stiglo šest kazni, svaka u… »
Hrvatska uzvraća udarac: Slovenačkim ribarima stigle prve kazne zbog ulaska u Piranski zaliv
Kurir 01.02.2018
Ribar Silvano Radin rekao je da mu je danas stiglo šest kazni, svaka u iznosu od po skoro 2.000 evra. U jednoj od kazni, ribar je optužen da je lovio ribu u komercijalne svrhe u "hrvatskim teritorijalnim vodama". Od odluke arbitražnog suda nisam nijednom… »
Vesti dana »
Pavlović (NPS): Rebalans budžeta predviđa da Grad Beograd plati kaznu od 2,5 milijardi dinara
Radio sto plus pre 1 satjoš 21 povezana
Udruženja tvrde da je vlast ubacila ljude u njihove redove da bi razbila proteste poljoprivrednike
Beta pre 2 satajoš 17 povezanih
Pakistan izveo napade na Kabul i druge avganistanske oblasti, ministar odbrane: Vodi se otvoreni rat
Beta pre 40 minutajoš 23 povezane





