Povezane vesti

"Održao sam milion govora u životu, ali ovaj mi je najteži": Ivica Dačić se u suzama oprostio od oca

"Održao sam milion govora u životu, ali ovaj mi je najteži": Ivica Dačić se u suzama oprostio od oca

Blic 01.02.2018
Ministar spoljnih poslova Ivica Dačić u suzama se danas oprostio od oca Desimira, koji je preminuo u utorak. Kako piše list " Alo", na sahrani Desimira Dačića, danas na Novom groblju, ministar Dačić održao je govor. - Dragi moj Desimire, održao… »
Potresna scena koja tera suze: Dačić uplakan stigao na sahranu oca (foto)

Potresna scena koja tera suze: Dačić uplakan stigao na sahranu oca (foto)

Press 01.02.2018
Na Novom groblju u 15 časova na večni počinak biće ispraćen otac srpskog ministra inostranih poslova Ivice Dačića. Foto: Srbija Danas Na groblje su već počeli da pristužu rodbina i prijatleji, kao i kolege ministra Dačića, kako bi odali… »
(Foto, audio) Dačić se oprostio od oca potresnim rečima: Dragi Desimire, držao sam mnoge govore u životu, ali mi je ovaj…

(Foto, audio) Dačić se oprostio od oca potresnim rečima: Dragi Desimire, držao sam mnoge govore u životu, ali mi je ovaj…

Kurir 01.02.2018
BEOGRAD -Desimir Dačić, otac ministra spoljnih poslova Ivice Dačića sahranjen je danas na Novom groblju, a od njega se oprostio šef diplomatije potresnim govorom: "Dragi Desimire, držao sam mnoge govore u životu, ali ovaj je najteži, jer je ovo… »
(Foto) Dačić u suzama ispratio oca na večni počinak: Na sahrani ministri, političari, pevači, advokati

(Foto) Dačić u suzama ispratio oca na večni počinak: Na sahrani ministri, političari, pevači, advokati

Kurir 01.02.2018
BEOGRAD - Desimir Dačić, otac ministra spoljnih poslova Ivice Dačića sahranjen je danas na Novom groblju. Šefu srpske diplomatije i njegoj majci podršku u najtežim trenucima pružila je supruga Sanja, deca Luka i Andrea, sestra Emica. 1 / 9 Foto… »

Vesti dana »