Povezane vesti
U Zvezdi zaradili samo "milionče", ali...
Vesti online 02.02.2018
Tresla se gora, rodio se miš! Crvena zvezda je ove zime očekivala veliki devizni priliv, pre svega prodajom Ričmonda Boaćija, ali izgleda su se u Ljutice Bogdana malo zaigrali i ostali samo sa "miliončetom" od prodaje Gelora Kange. Napadač ostaje u… »
Zvezda odbila 17 miliona evra, Terzić objasnio zašto
Sportske.net 02.02.2018
Ukoliko se saberu tri konkretne ponude koje su ove zime stigle na "Marakanu" a koje nisu prihvaćene dolazi se do ozbiljne cifre koja je mogla da se slije u kasu Crvene zvezde. Generalni direktor fudbalskog kluba Crvena zvezda Zvezdan Terzić otkrio je… »
HotSport saznaje: Zvezda odbila nekoliko ponuda do leta, evo šta treba da se desi da bi Boaći otišao ove zime
Hot sport 02.02.2018
Turski Bašakšehir je nudio za Aleksandra Pešića blizu pet miliona evra, a odbijeni su pošto je bio prioritet Zvezde odlazak Ričmonda Boaćija. Otišao je Gelor Kanga u Spartu iz Praga, što se najavljivalo pošto mu je na leto isticao ugovor, ali su „odbili“… »
Vesti dana »

Ujutru oblačno, tokom dana razvedravanje – temperatura do 29 stepeni
RTS pre 8 minutajoš 6 povezanih

Nova dokumentarna serija "Kultura Srba u Hrvatskoj" od 16. septembra na RTS: Scenaristkinja Nataša Drakulić o tome kako je identitet opstajao uprkos vremenu i okolnostima
Blic pre 34 minutajoš 1 povezana

Ukrajina i saveznici o zajedničkoj proizvodnji oružja; Napadnut centar za obuku Zaporoške nuklearne elektrane
RTS pre 8 minutajoš 3 povezane