Povezane vesti
Tramp otvoreno optužio FBI za pristrasnost o ruskoj istrazi
Novi magazin 02.02.2018
Američki predsednik Donald Tramp danas je javno doveo u pitanje integritet vrha Ministarstva pravosuđa i Federalnog istražnog biroa (FBI) koje je optužio da su "politizovali" istragu o navodnom ruskom mešanju tokom izborne kampanje za predsedničke… »
Trampov napad na FBI, obelodanjen tajni dokument
RTS 02.02.2018
Američki predsednik Donald Tramp rekao je, nakon obelodanjivanja poverljivog republikanskog dokumenta, da bi zbog njega mnogi ljudi trebalo da se stide. "Memorandum je poslat Kongresu, skinuta je oznaka poverljivosti. Kongres će učiniti šta god da treba… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 1 satjoš 1 povezana

Čekajući američki ultimatum: Stiv Vitkof ide u Moskvu, moguć susret i sa Putinom
Kurir pre 1 satjoš 2 povezane

Teška nesreća kod Šibenika: Jedna osoba poginula kada je kamion prešao u suprotnu traku i udario u automobil
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Osmani primila pismo od Trampa: Američki predsednik nazvao Kosovo pravim prijateljem SAD
Blic pre 1 satjoš 1 povezana