Povezane vesti

Nova politička kriza trese SAD

Nova politička kriza trese SAD

RTS 03.02.2018
U Sjedinjenim Američkim Državama podigla se bura nakon što su republikanski kongresmeni objavili memorandum, u kojem optužuju FBI i ministarstvo pravosuđa za prekoračenje ovlašćenja tokom istrage povezanosti nekih članova Trampovog izbornog tima… »
Tramp posle objavljivanja tajnog memoranduma o FBI: Ovo je američka sramota! Dokument me oslobađa sumnje u istrazi, ali lov…

Tramp posle objavljivanja tajnog memoranduma o FBI: Ovo je američka sramota! Dokument me oslobađa sumnje u istrazi, ali lov…

Kurir 03.02.2018
Tramp je naveo da "nije bilo dosluha, niti opstrukcije i da je opstrukcija reč koja se sada koristi jer posle godinu dana istrage, šurovanje sa Rusima nije utvrđeno". "Ovo je američka sramota", napisao je Tramp na Tviteru. This memo totally vindicates… »
Tramp: Memorandum me oslobađa sumnje

Tramp: Memorandum me oslobađa sumnje

Politika 03.02.2018
VAŠINGTON - Američki predsednik Donald Tramp poručio je, posle objavljivanja memoranduma u kojem se tvrdi da su obaveštajne agencije, uključujući i FBI, zloupotrebile ovlašćenja u istrazi o vezama Trampovih saradnika i Rusije, da ga taj dokument… »
Direktor FBI-a uz zaposlene nakon objavljivanja memoranduma

Direktor FBI-a uz zaposlene nakon objavljivanja memoranduma

Al Jazeera 03.02.2018
Ja podržavam našu zajedničku riješenost da svoj posao obavljamo nezavisno i po propisima, naveo je Wray. Direktor FBI-ja Christopher Wray uputio je saopćenje zaposlenima u toj agenciji navodeći da stoji uz njih, nakon što je objavljen povjerljivi… »

Vesti dana »