Povezane vesti

Dve godine u mreži različitih saveta

Dve godine u mreži različitih saveta

Politika 03.02.2018
Novak Đoković se odlučio za „malu lekarsku intervenciju na laktu”. – „Nedostajalo mi je takmičenje, morao sam da pokušam u Australiji”, poručio je navijačima. Poslednjih dana su krenule glasine o različitim operacijama kojima se podvrgao… »
Đoković: Operisao sam lakat, na putu sam oporavka

Đoković: Operisao sam lakat, na putu sam oporavka

Radio 021 03.02.2018
Najbolji sprski teniser Novak Đoković potvrdio je glasine da je podvrgnut medicinskom zahvatu na laktu, istakavši da očekuje potpun oporavak od povrede. Đoković je nakon eliminacije u osmini finala Australijan opena najavio novu pauzu zbog problema… »
Đoković operisao lakat

Đoković operisao lakat

Beta 03.02.2018
Najbolji srpski teniser Novak Djoković potvrdio je danas da je operisao lakat desne ruke i dodao da očekuje potpuni oporavak od povrede. On je na svom fejsbuk nalogu naveo da je tokom prethodne dve godine, koliko ima povredu lakta, dobijao različite… »
Novak POTVRDIO: IMAO SAM OPERACIJU!

Novak POTVRDIO: IMAO SAM OPERACIJU!

Svet & Skandal 03.02.2018
Nakon što je jedan švajcarski tabloid juče objavio da je naš proslavljeni teniser Novak Djoković imao operaciju lakta, oglasio se i šampion i to na Instagramu. ‘Dugujem vam vesti o mom oporavku. Vučem ovu povredu već dve godine i za to vreme sam… »
Đoković: Operisao sam lakat, preda mnom veliki izazov

Đoković: Operisao sam lakat, preda mnom veliki izazov

Dnevnik 03.02.2018
MONTE KARLO: Najbolji sprski teniser Novak Đoković potvrdio je glasine da je podvrgnut medicinskom zahvatu na laktu, istakavši da očekuje potpun oporavak od povrede. Đoković je nakon eliminacije u osmini finala Australijan opena najavio novu pauzu… »
Đoković: Operisao sam lakat, na putu sam ka potpunom oporavku

Đoković: Operisao sam lakat, na putu sam ka potpunom oporavku

Sputnik 03.02.2018
Najbolji sprski teniser Novak Đoković potvrdio je glasine da je podvrgnut medicinskom zahvatu na laktu, istakavši da očekuje potpun oporavak od povrede. Đoković je nakon eliminacije u osmini finala Australijan opena najavio novu pauzu zbog problema… »
Novak potvrdio, operisao lakat!

Novak potvrdio, operisao lakat!

Sportske.net 03.02.2018
Glasine su potvrđene. Znate i sami koliko je povreda lakta mučila našeg najboljeg tenisera ikada, Novaka Đokovića. On je propustio veliki deo prethodne sezone, a ove je igrao samo na Australijan openu gde je ponovo imao problema sa tom povredom… »
Đoković potvrdio: Imao sam malu intervenciju, nadam se potpunom oporavku

Đoković potvrdio: Imao sam malu intervenciju, nadam se potpunom oporavku

Večernje novosti 03.02.2018
Nedostaje mi takmičenje, to je u mojoj krvi. Deluje mi da je posle intervencije bolje i da sam na dobrom putu ka oporavku - kaže Novak. Najbolji srpski teniser je potvrdio da je bio na operaciji zbog problema koje ima sa laktom i nada se da će uspeti… »
Doneo vesti o povredi: Novak: Imao sam operaciju lakta, sada mi sledi pauza

Doneo vesti o povredi: Novak: Imao sam operaciju lakta, sada mi sledi pauza

Sportal blic 03.02.2018
Povreda lakta Novaka Đokovića za mnoge je bila misterija prethodnih meseci. Naš teniser nije igrao poslednjih šest meseci 2017. godine, ali mu taj period nije bio dovoljan za potpuni oporavak. Na Australijan openu se videlo da Nole nije u potpunosti… »
Švajcarci otkrili, Novak potvrdio: Da, operisan sam!

Švajcarci otkrili, Novak potvrdio: Da, operisan sam!

Vesti online 03.02.2018
Švajcarski "Blik" je doneo ekskluzivnu vest da je Novak Đoković operisao lakat. Najbolji sportista Srbije svih vremena potvrdio je ovu informaciju. - Dragi moji, želeo bih da podelim sa vama novosti o mom oporavku. Već dve godine koliko imam povredu… »
Novak Đoković: Vratiću se!

Novak Đoković: Vratiću se!

Mondo 03.02.2018
Najbolji srpski teniser Novak Đoković potvrdio je da je imao manji zahvat na ruci i poručio: "Nedostaje mi takmičenje, to je u mojoj krvi. Deluje mi da je posle intervencije bolje i da sam na dobrom putu ka oporavku". Foto: AP/Dita Alangkara Da li će… »

Vesti dana »