Povezane vesti

Bogdan o Voriorsima: Sve izgleda tako jednostavno, a mi ispadnemo glupi

Bogdan o Voriorsima: Sve izgleda tako jednostavno, a mi ispadnemo glupi

Vesti online 03.02.2018
Bogdan Bogdanović je imao protekle noći priliku da igra protiv Golden Stejta, jednog od najboljih timova na svetu. Naš reprezentativac je postigao 12 poena, ali su Voriorsi ostvarili ubedljivu pobedu. - Kako igraju lako, kako sve izgleda jednostavno… »
Nije bio zadovoljan: Bogdanović: Igrači Golden Stejta te teraju da izgledaš glupo na terenu

Nije bio zadovoljan: Bogdanović: Igrači Golden Stejta te teraju da izgledaš glupo na terenu

Sportal blic 03.02.2018
Košarkaši Sakramenta su izgubili od Golden Stejta sa 104:119 u NBA ligi, a Bogdan Bogdanović je bio izuzetno samokritičan. On je na kraju imao 12 poena, ali je bio veoma nezadovoljan igrom u odbrani. - Baš smo pre meča, mi rukiji, razgovarali kako… »
Video NBA: Bogdanović dvocifren u porazu od Voriorsa, Adetokumbo brži od sirene

Video NBA: Bogdanović dvocifren u porazu od Voriorsa, Adetokumbo brži od sirene

Večernje novosti 03.02.2018
Srspki košarkaš je pogodio četiri trojke iz šest pokušaja i meč završio sa 12 poena, šest asistencija i tri skoka. Dejvis rekorder franšize. Aktuelni šampion NBA lige Golden Stejt pobedio je na gostovanju Sakramento srpskog košarkaša Bogdana… »
NBA: Bogdan trojkaški raspoložen, ali šampion odneo pobedu iz Sakramenta (video)

NBA: Bogdan trojkaški raspoložen, ali šampion odneo pobedu iz Sakramenta (video)

Hot sport 03.02.2018
U noći između petka i subote odigrano je devet utakmica u najjačoj košarkaškoj ligi sveta, s od srpskih predstavnika na parket je izašao samo Bogdan Bogdanović. Srpski reprezentativac pružio je dobru partiju u porazu Sakramenta od Golden Stejta… »
Bogdan video šampiona: "Bio sam loš u odbrani"

Bogdan video šampiona: "Bio sam loš u odbrani"

Mondo 03.02.2018
"Nekada vas teraju da izgledate glupo na terenu", poručio je Bogdan Bogdanović nakon poraza od šampiona. Košarkaši Golden Stejta imali su 25 izgubljenih lopti protiv Sakramenta, ali im ni to nije smetalo da bi upisali laku pobedu protiv… »
VIDEO: Bogdan sipao trojke, poraz Sakramenta od moćnog Golden Stejta

VIDEO: Bogdan sipao trojke, poraz Sakramenta od moćnog Golden Stejta

Vesti online 03.02.2018
Bogdan Bogdanović je pružio još jednu dobru partiju, ali su Sakramento Kingsi pretrpeli 35. poraz ove sezone i nalaze se na pretposlednjem mestu Zapadne konferencije. Kingsi su na svom terenu izgubili od moćnog Golden Stejt Voriorsa 104:119. Naš… »
Okršaj sa šampionima: Bogdanove trojke i nestvarne asistencije nedovoljne protiv Golden Stejta /video/

Okršaj sa šampionima: Bogdanove trojke i nestvarne asistencije nedovoljne protiv Golden Stejta /video/

Sportal blic 03.02.2018
Košarkaši Sakramenta nisu uspeli da prirede iznenađenje u noći između petka i subote, pošto su na svom terenu poraženi od Golden Stejta sa 104:119. Bogdan Bogdanović je pružio veoma dobru partiju, pošto je na kraju zabeležio dvocifren… »

Vesti dana »