Povezane vesti

Bez novih imena: Zvezda neće dovoditi zamenu za Kangu

Bez novih imena: Zvezda neće dovoditi zamenu za Kangu

Sportal blic 03.02.2018
Fudbaleri Crvene zvezde će u prolećni deo sezone ući bez Gelora Kange, koji je prešao u Spartu iz Praga, ali mu crveno-beli neće dovoditi zamenu zbog finansijskog momenta. Gabonski vezista je bio jedan od najboljih fudbalera crveno-belih u prvom delu… »
Ide kod paunovića: Blicsport saznaje: Katai pregovara sa Čikagom

Ide kod paunovića: Blicsport saznaje: Katai pregovara sa Čikagom

Sportal blic 03.02.2018
Srpski krilni napadač Aleksandar Katai ne nalazi se u planovima trenera Alavesa, pa je realan njegov odlazak iz Vitorije. Bivši fudbaler Crvene zvezde mogao bi da se preseli u MLS ligu, pošto pregovara sa Čikagom, saznaje Blicsport. Foto: A… »
Boaći je optimista: Eto mene brzo...

Boaći je optimista: Eto mene brzo...

Mondo 03.02.2018
"Mogu da im kažem da je moje telo ovde u Beogradu, ali duhom sam uz njih u Antaliji", poručuje golgeter Zvezde koji se u Srbiji oporavlja od povrede na pripremama. Fudbaler Crvene zvezde Ričmond Boaći rekao je danas da veruje da će za deset dana… »
Dva mesta na Zvezdinom spisku za Ligu Evrope

Dva mesta na Zvezdinom spisku za Ligu Evrope

Mondo 03.02.2018
Milan Pavkov nije prijavljen za nastavak takmičenja crveno-belih na evropskoj sceni, što jasno znači da će nazad na pozajmicu u Radnički Niš. Gelor Kanga, Rikardinjo i Filip Bainović napustili su ove zime Crvenu zvezdu i njihova imena nisu se… »
Poslao ohrabrujuću poruku: Boaći: Eto mene brzo na terenu

Poslao ohrabrujuću poruku: Boaći: Eto mene brzo na terenu

Sportal blic 03.02.2018
Napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći u petak uveče je doputovao u Beograd kako bi što pre zalečio povredu lista, pa će ove subote imati nove preglede, nakon čega slede terapije. Foto: FK Crvena zvezda / Instagram Ričmond Boaći Špic iz Gane je… »
Boaći u Beogradu: Samo ona može da ga vrati na teren do CSKA…

Boaći u Beogradu: Samo ona može da ga vrati na teren do CSKA…

Hot sport 03.02.2018
Posle povrede na utakmici sa Sileksom na pripremama u Antaliji, Ričmond Boaći se vratio u Beograd. Napadač iz Gane će narednih deset dana biti podvrgnut intezivnim terapijama lista noge. Srećom nije došlo do pucanja mišića, ali je mirovanje i… »
Napustio pripreme: Boaći doputovao u Beograd kako bi što pre zalečio povredu /foto/

Napustio pripreme: Boaći doputovao u Beograd kako bi što pre zalečio povredu /foto/

Sportal blic 02.02.2018
Napadač Crvene zvezde Ričmond Boaći, koji se povredio na prijateljskom meču protiv Sileksa u Antaliji, napustio je pripreme crveno-belih i doputovao je u Beograd kako bi što pre zalečio povredu. Špic iz Gane je u 19. minutu kontrolnog meča protiv… »
Tim za evropsko proleće: Dva nova imena na spisku za CSKA, Pavkov otpao

Tim za evropsko proleće: Dva nova imena na spisku za CSKA, Pavkov otpao

Sportal blic 02.02.2018
Fudbaleri Crvene zvezde 13. februara će dočekati CSKA u prvom meču šesnaestine finala Lige Evrope, a klub iz Ljutice Bogdana poslao je u UEFA spisak igrača za ove mečeve. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Branko Jovičić i Ričmond Boaći U… »

Vesti dana »