Povezane vesti

Šešelj obišao pijacu na Vidikovcu i razgovarao sa građanima: Suzbićemo korupciju, zastupati interese običnih ljudi (FOTO)

Šešelj obišao pijacu na Vidikovcu i razgovarao sa građanima: Suzbićemo korupciju, zastupati interese običnih ljudi (FOTO)

Telegraf 03.02.2018
Šešelj je dodao da je cilj SRS da u nekoj sledećoj gradskoj skupštini ima što jaču odborničku grupu. Nosilac liste Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj i kandidat te stranke za gradonačelnika Miljan Damjanović obišli su danas pijacu na… »
Stefanović i Vesić u razgovoru sa građanima Rakovice: Hoćemo da gradimo zemlju koja ima zdravu ekonomiju, a ne da se…

Stefanović i Vesić u razgovoru sa građanima Rakovice: Hoćemo da gradimo zemlju koja ima zdravu ekonomiju, a ne da se…

Telegraf 03.02.2018
- Mi smo jedan veliki tim, koji hoće da naš grad, svaki njegov deo, bude lepo razvijen, da naša deca idu u lepu školu, da imamo lepe vrtiće, domove zdravlja, bolnice - naglasio je Stefanović. Predsednik Gradskog odbora SNS Beograd Nebojša… »
Šešelj: Suzbićemo korupciju i zastupaćemo interese običnih ljudi! (foto/video)

Šešelj: Suzbićemo korupciju i zastupaćemo interese običnih ljudi! (foto/video)

Pravda 03.02.2018
Nosilac liste Srpske radikalne stranke prof. dr Vojislav Šešelj i kandidat za gradonačelnika Miljan Damjanović obišli su danas pijacu na Vidikovcu gde su razgovarali sa građanima. „Mi danas ovde na Vidikovcu ulazimo u finiš kampanje za… »
Šešelj: Suzbićemo korupciju i zastupaćemo interese običnih ljudi! (foto/video)

Šešelj: Suzbićemo korupciju i zastupaćemo interese običnih ljudi! (foto/video)

Pravda 03.02.2018
Nosilac liste Srpske radikalne stranke prof. dr Vojislav Šešelj i kandidat za gradonačelnika Miljan Damjanović obišli su danas pijacu na Vidikovcu gde su razgovarali sa građanima. „Mi danas ovde na Vidikovcu ulazimo u finiš kampanje za… »
Šešelj:  Mi postepeno vraćamo našu snagu, obnavljamo poverenje naroda

Šešelj: Mi postepeno vraćamo našu snagu, obnavljamo poverenje naroda

Beta video 03.02.2018
BEOGRAD - „Mi postepeno vraćamo našu snagu, obnavljamo poverenje naroda. Osećam na svakom mestu gde se pojavim da je to poverenje sve veće, da su navikli ljudi od nas da čuju istinu, da čuju pametnu reč, da čuju kako stvari zaista stoje. Nama je… »
Šešelj u razgovoru sa građanima na Vidikovcu

Šešelj u razgovoru sa građanima na Vidikovcu

Beta video 03.02.2018
BEOGRAD - Nosilac liste Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj i kandidat za gradonačelnika Miljan Damjanović obišli su danas pijacu na Vidikovcu gde su razgovarali sa građanima. (pokrivalice)… »

Vesti dana »