Povezane vesti
Jezivo: Očuh pretukao dečaka (1), lekari mu se bore za život!
Kurir 04.02.2018
Dete je u bolnicu dovedeno sa teškim povredama i lekari se dečku bore za život. Iz KCCG nezvanićno je saopšteno da je dete primljeno bez srčane akcije i da je reanimirano, a proverava se da li dečak ima unutrašnjih povreda. Policija je uhapsila… »
Horor u Podgorici! Očuh pretukao jednogodišnje dete, mališanu se lekari bore za život!
BK TV 04.02.2018
Dečak star godinu i tri meseca smešten je na Odeljenje intezivne nege u Dečijoj bolnici u Podgorici. Dete je u bolnicu dovedeno sa teškim povredama i lekari se bore za njegov život. UŽAS pred kojim su SVI ZANEMELI: Kuhinjskim nožem IZBO TRUDNU… »
Jezivo: Brutalno pretučen jednogodišnji dečak
Mondo 04.02.2018
Dečak od godinu i tri meseca je sa povredama opasnim po život primljen na odeljenje Intenzivne nege Dečje bolnice u Podgorici. Foto: Guliver/getty images, Thinkstock Dečak star godinu i tri meseca smešten je na Odeljenje intezivne nege u Dečijoj… »
Očuh monstrum pretukao bebu, lekari joj se bore za život: Privedena i majka dečaka
Telegraf 04.02.2018
Majku i očuha dečaka trenutno saslušava tužilac. Dečak od godinu i po, iz Podgorice, primljen je danas na Odeljenje Intenzivne nege Dečije bolnice sa povredama glave opasnim po život. Sumnja se da je dečaka pretukao očuh, zbog čega je priveden… »
Vesti dana »
Politiko: Tramp razmatra da Roda Blagojevića nominuje za ambasadora SAD u Srbiji
Danas pre 2 satajoš 2 povezane
Privedena žena osumnjičena da je pretila dekanki Filozofskog fakulteta u Nišu: Oglasio se MUP
Blic pre 4 satijoš 1 povezana