Povezane vesti
Budite oprezni: Postoje čak 52 načina da vam kradu struju, a ovih 5 najčešće se koriste u Srbiji!
Telegraf 05.02.2018
Među kradljivcima struje su i estradni umetnici, glumci, sportisti, vlasnici lanaca restorana, ali skoro nikada penzioneri. Verovali ili ne, građani Srbije struju kradu na čak 52 načina, a za samo godinu dana ovakvi marifetluci oštete Elektroprivredu… »
EPS: Ukradena struja u vrednosti od milijardu dinara u 2017.
Glas Zapadne Srbije 05.02.2018
Elektroprivreda Srbije otkrila je prošle godine 6.762 slučaja neovlašćenog korišćenja električne energije, a kilovati koji su volšebno nestali sa strujne mreže vredeli su milijardu dinara, pišu današnje „Večernje Novosti”. Kako navodi EPS, najveći deo… »
Građani oštetili Srbiju za milijardu dinara: 6.796 njih krade struju
Telegraf 05.02.2018
Protiv onih koji kradu struju podnose se krivične prijave, i isključuju se sa mreže, kažu u EPS. Kilovati koji su tokom prošle godine nestali sa strujne mreže vredeli su oko milijardu dinara, a prijavljeno je čak 6.796 krađa, a mnogo više građana… »
Vesti dana »
Protestnom šetnjom u Beogradu studenti Pravnog fakulteta obeležili godišnjicu početka blokada
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 26 povezanih
Zelenski odmah reagovao posle packe Trampa! Nagli zaokret Kijeva, izbori mogu biti održani za 60 do 90 dana!
Kurir pre 17 minutajoš 40 povezanih
Od juče za legalizaciju prijavljeno više od 45.000 objekata
Vesti online pre 58 minutajoš 55 povezanih
Pokrenuta Nacionalna platforma za praćenje cena u trgovinskim lancima u Srbiji
Naslovi.ai pre 6 satijoš 32 povezane



