Povezane vesti

Zbog nje sam ovakva! Luna pričala o prijateljstvu, pa konačno otkrila zašto se više ne druži sa Anastasijom Ražnatović…

Zbog nje sam ovakva! Luna pričala o prijateljstvu, pa konačno otkrila zašto se više ne druži sa Anastasijom Ražnatović…

Telegraf 05.02.2018
Luna i Anastasija 13 godina su se družile, kako je Đoganijeva nekoliko puta do sada istakla. Luna Đogani prethodne noći razgovarala je sa Sanjom Stanković, sa kojom je pričala o drugaricama i odnosu koji je imala sa njima u spoljnjem svetu. Sve je… »
Dalila rekla Gastozu da ga je Anabela tužila zbog priče da je bio sa Lunom, on nije mogao da veruje šta čuje! (video)

Dalila rekla Gastozu da ga je Anabela tužila zbog priče da je bio sa Lunom, on nije mogao da veruje šta čuje! (video)

Telegraf 05.02.2018
- Anabela je tebe tužila, to nisu priče, tužila te je iz razloga što si joj spominjao ćerku ovde i rekao si da si bio sa njom u vezi - otkrila je Dalila Gastozu. Učesnica "Parova" Dalila Mujić napustila je rijaliti na 48 sati, za to vreme dok je… »
Nena je stavila Kiju, pa Sašku, a tek treći vođa je prihvaćen! On je vladar Zadruge ove nedelje, ukućani najavili žestok…

Nena je stavila Kiju, pa Sašku, a tek treći vođa je prihvaćen! On je vladar Zadruge ove nedelje, ukućani najavili žestok…

Telegraf 05.02.2018
Nena Petrović je napustila Zadrugu, a njena odluka o novom gazdi iznenadila je sve učesnike. Nena Petrović je sinoć napustila Zadrugu, a kako pravila nalažu ostavila je pismo u kojem je imenovala novog vođu. Međutim, ona je čak tri puta morala da… »
Patrik Svejzi nije bio prvi izbor za "Prljavi ples", evo koji šmeker je odbio glavnu ulogu! (foto)

Patrik Svejzi nije bio prvi izbor za "Prljavi ples", evo koji šmeker je odbio glavnu ulogu! (foto)

Telegraf 05.02.2018
Film je snimljen krajem osamdesetih, prvi put je prikazan 21. avgusta 1987. godine, a aktuelan je i danas. Kultni film "Prljavi ples" i uloga zavodnika i učitelja plesa Džonija Kasla proslavila je pokojnog glumca Patrika Svejzija. Zbog nje sam ovakva… »

Vesti dana »