Povezane vesti
Isključenja struje za utorak, 6. februar
Dnevnik 05.02.2018
NOVI SAD: Zbor redovnog održavanja mreže, u utorak će bez struje biti sledeće ulice u gradu i okolini: Novi Sad: od 9 do 12 Jerneja Kopitara 1–19 i 2–26, Heroja Pinkija 36, Ćirila i Metodija 48–58; od 8 do 14 povremeno u pojedinim ulicama na Klisi… »
Isključenja struje za utorak, 6. februar
Moj Novi Sad 05.02.2018
Zbog planiranih radova na električnoj mreži, "Elektrovojvodina" će sutra isključivati potrošače u Novom Sadu, Beočinu, Sremskoj Kamenici, Futogu, Begeču i Kaću. Novi Sad: • od 8 do 14 sati: povremeno u pojedinim ulicama naselja Klisa • od 9 do 12 sati… »
Isključenja struje za utorak, 6. februar
Radio 021 05.02.2018
Deo Novog Sada, Beočina, Sremske Kamenice, Futoga, Begeča i Kaća u utorak, 6. februara neće imati struje. NOVI SAD Jerneja Kopitara 1-19, 2-26, Heroja Pinkija 36, Ćirila i Metodija 45-58, od 9 do 12 časova Povremeno u pojedinim ulicama na Klisi, od 8 do… »
Vesti dana »

Ujutru oblaci i kratkotrajna kiša, popodne sunce – na istoku vetrovito
RTS pre 2 satajoš 11 povezanih

Vučić danas predstavlja prvi nivo mera za prehrambene proizvode, kućnu higijenu i kredite
Politika pre 7 satijoš 7 povezanih

Okupljanja protiv blokada u više od 70 opština: Građani sa skupova poslali poruku da žele normalan život: Sa njima šetao i Vučić (foto/video)
Blic pre 2 satajoš 4 povezane

Na današnji dan: Gorbačov zatražio raspuštanje KP, Madona pevala na Ušću, rođen Borhes
Radio 021 pre 57 minutajoš 3 povezane

Ukrajina uvela sankcije firmama koje podržavaju Rusiju; Gančev: Približavamo se predgrađu Kupjanska
RTS pre 7 minutajoš 1 povezana