Povezane vesti
Osmani: O imenu Makedonije ne treba da odlučuje ulica
RTS 05.02.2018
Potpredsednik makedonske vlade zadužen za evropske poslove Bujar Osmani izjavio je da je pitanje novog imena Makedonije deo javne političke rasprave koja se odvija na različite načine i u zagarantovanim demokratskim okvirima, mirno i nenasilno, kao i da… »
Osmani: O imenu Makedonije ne treba odlučivati ulica
Al Jazeera 05.02.2018
Vlade bi trebale ostati mirne i uporne u pronalaženju rješenja, bez obzira na izazove, smatra potpredsjednik makedonske vlade. Potpredsednik makedonske vlade za evropske poslove, Bujar Osmani, izjavio je da je pitanje novog imena Makedonije deo javne… »
Osmani: Pitanje imena Makedonije ne treba da se rešava na ulici
Kurir 05.02.2018
Međutim, Osmani je rekao da ne treba potcenjivati jučerašnje proteste u Atini, kao i veliki broj onih koji traže ostavke i protive se kompromisnom rešenju. "Važno je, pak, da imamo vlade koje su odlucne da pronadu rešenje. Oni bi trebalo da ostanu mirni… »
Osmani: O imenu Makedonije ne treba da odlučuje ulica
Politika 05.02.2018
SKOPLjE - Potpredsednik makedonske vlade za evropske poslove, Bujar Osmani, izjavio je da je pitanje novog imena Makedonije deo javne političke rasprave koja se odvija na različite načine i u zagarantovanim demokratskim okvirima, mirno i nenasilno, i da… »
Vesti dana »
Toplo prolećno vreme danas, zima za vikend: RHMZ najavio mraz i sneg za Uskrs
OK radio pre 1 satjoš 29 povezanih
Iran odgovorio na Trampov poziv da se otvori Ormuski moreuz: Vrata otvaramo samo prijateljima
RTS pre 6 minutajoš 36 povezanih
Naled: U Srbiji u 2025. podneto 162.746 zahteva za građevinske dozvole! Rast šesto odsto
Blic pre 31 minutajoš 18 povezanih
Danas se navršava 85 godina od nemačkog bombardovanja Beograda u Drugom svetskom ratu
Beta pre 3 satajoš 20 povezanih





