Povezane vesti
Vlada Vojvodine kupila imovinu "Petra Drapšina", koristiće je Edukativni centar
Radio 021 05.02.2018
Pokrajinska vlada kupila je za 50 miliona dinara nepokretnu imovinu AD "Petar Drapšin" u stečaju. Ugovor su potpisali predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović i stečajni upravnik Predrag Stojković. Nepokretnu imovinu će koristiti Edukativni centar… »
Vlada Vojvodine kupila imovinu "Petra Drapšina"
RTS 05.02.2018
Za potrebe Edukativnog centra, čiji je osnivač, Vlada Vojvodine otkupila je danas prostorije fabrike u stečaju "Petar Drapšin" u Novom Sadu. Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović potpisao je ugovor o kupoprodaji nepokretne imovine između AD… »
Kupoprodaja nekretnina između AD „Petar Drapšin“ i Pokrajinske vlade
Dnevnik 05.02.2018
Predsednik Pokrajinske vlade Igor Mirović potpisao je danas ugovor o kupoprodaji nepokretne imovine između AD „Petar Drapšin“ u stečaju i Pokrajinske vlade, sa stečajnim upravnikom Predragom Stojkovićem. Osnivač Edukativnog centra za obuke u… »
Vesti dana »

Topić: Ostaje žal što nisam uspela da dođem do medalje na SP u Kini
Politika pre 7 minutajoš 16 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Masivan napad na Kijev, ima stradalih; veliki ukrajinski udar dronovima na Rostovsku oblast
RTV pre 1 satjoš 9 povezanih

U Novom Sadu danas je Dan žalosti zbog smrti Vukašina Crnčevića
Euronews pre 19 minutajoš 7 povezanih

Mladića udarila struja kod Pančevačkog mosta: Sa teškim povredama prevezen u Urgentni centar
Radio 021 pre 43 minutajoš 9 povezanih