Povezane vesti

Fed kup: Olga Danilović predvodi ‘orlice’ u Talinu

Fed kup: Olga Danilović predvodi ‘orlice’ u Talinu

Hot sport 06.02.2018
Ženska teniska reprezentacija Srbije igraće od 7. do 10. februara u Talinu u prvom kolu Fed kupa prve grupe Evro-afričke zone. Na turniru će učestvovati 14 ekipa, a za Srbju će nastupiti 264. teniserka sveta Dejana Radanović, Olga Danilović, (304)… »
Teniserke Srbije u Talinu u Fed kupu Evro-afričke zone: Da izađemo na teren i da se borimo

Teniserke Srbije u Talinu u Fed kupu Evro-afričke zone: Da izađemo na teren i da se borimo

Večernje novosti 06.02.2018
Ovo će biti ogromno iskustvo za mene, volim da igram za Srbiju. Sviđa mi se podloga, odgovara mi. Odlična je atmosfera u timu, dobar smo tim – kaže Olga Danilović. Ženska teniska reprezentacija Srbije igraće od 7. do 10. februara u Talinu u prvom… »
Posle zlatnih godina, povratak u tužnu realnost srpskog tenisa

Posle zlatnih godina, povratak u tužnu realnost srpskog tenisa

Sportske.net 06.02.2018
Situacija postaje alarmantna. Naime, Srbija koja je svojevremeno igrala u finalu Fed kupa, u vreme dok su boje naše zemlje branile Ana Ivanović i Jelena Janković, danas ne može da ''skrpi'' sastav od četiri igračice za predstojeći meč sa… »
Fed kup tim oslabljen u duelima evro-afričke zone: Olga vodi Srbiju

Fed kup tim oslabljen u duelima evro-afričke zone: Olga vodi Srbiju

Večernje novosti 06.02.2018
Posle povrede Ivane Jorović, naša reprezentacija ostala je samo sa Dejanom Radanović (264. na listi), Olgom Danilović (304) i Bojanom Marinković (573). FED Kup tim Srbije spao je na tri slova. Selektor Tatjana Ječmenica Jevtić nije uspela da… »
Tuga: Crni dani srpskog tenisa

Tuga: Crni dani srpskog tenisa

Mondo 06.02.2018
Ženska teniska reprezentacija Srbije u krnjem sastavu otputovala na meč prvog kola I grupe Fed kupa Evro-afričke zone. Foto: MN Press Tatjana Ječmenica Jevtić odredila je nedavno tim koji će predstavljati Srbiju na početku takmičenja u Fed kupu… »

Vesti dana »