Povezane vesti
Dun & Bradstreet: Direktne strane investicije u Srbiji povećane 12,9 odsto
Gde investirati 06.02.2018
Bonitetska kuća Dun & Bradstreet danas je saopštila da Srbiju i dalje svrstava u grupu zemalja s umerenim rizikom poslovanja i stabilnim rejtingom i da je pohvalno što su direktne investicije u zemlji povećane 12,9 odsto na godišnjem nivou. Istoj grupi u… »
Direktne strane investicije u Srbiji povećane 12,9%
SEEbiz 06.02.2018
BEOGRAD - Bonitetska kuća Dun&Bradstreet danas je saopštila da Srbiju i dalje svrstava u grupu zemalja s umerenim rizikom poslovanja i stabilnim rejtingom i da je pohvalno što su direktne investicije u zemlji povećane 12,9 odsto na godišnjem nivou. Istoj… »
Vesti dana »
Zbog snega u opštini Ivanjica oko 1.000 potrošača bez struje
Serbian News Media pre 3 satajoš 33 povezane
Stevanović nezadovoljan nakon pobede: „Dobili smo utakmicu na peterce i sa ova dva boda smo na nekoj nuli!“
Hot sport pre 20 minutajoš 85 povezanih
Vetar pravi smetove visoke preko metar: Kamioni za čišćenje se ne gase a putari rade bez pauze - borba sa snežnom mećavom traje od jutros
RINA pre 2 satajoš 35 povezanih
Uživo Amerika planira napad na Iran?! Oglasio se Tramp! Obustavljeni letovi za Teheran, interneta nema 48 sati, gomile tela u bolnicama! (foto/video)
Kurir pre 50 minutajoš 55 povezanih
(VIDEO) Pre dva dana potpisao za Fener, na debiju dao gol Galati!
Sport klub pre 4 satijoš 41 povezana


