Povezane vesti
Rusija: Na svojoj teritoriji postavljat ćemo rakete gdje želimo
Al Jazeera 06.02.2018
Rusija je kritikovana zbog postavljanja raketa Iskander u ruskoj eksklavi Kalinjingradska oblast. Rusija je saopćila da ima pravo postaviti i rasporediti oružje gdje god odabere na svojoj teritoriji, čime je odgovorila na kritike zbog postavljanja raketa… »
Rusi za rakete ne pitaju Zapad
Večernje novosti 06.02.2018
Kremlj na bojevo dežurstvo u kalinjingradsku oblast prebacio sisteme "Iskander". Razmeštanje je odgovor na dolazak NATO snaga u pribaltičke zemlje. MOSKVA OD STALNOG DOPISNIKA „NOVOSTI“ GDE će da postavi oružje na svojoj teritoriji suvereno je pravo… »
Rusi odbrusili: Rakete postavljamo gde god želimo!
Mondo 06.02.2018
Rusija ima pravo da oružje postavi i rasporedi gde god odabere na svojoj teriroriji, odgovoreno iz Moskve na oštre kritike zbog postavljanja raketa "iskander" u enklavi Kalinjingrad. Foto: Youtube/WarLeaks - Daily Military Defense Videos "Raspoređivanje… »
Vesti dana »
Laridžani držao sve konce u rukama: Šta smrt vrhovnog iranskog zvaničnika znači za sukob na Bliskom istoku?
Večernje novosti pre 43 minutajoš 45 povezanih
SNS bi mogao da izgubi Bor i Aranđelovac: Velika promena dešava se u Kuli, Knjaževcu, Smederevskoj Palanci, Sevojnu...
Nova pre 33 minuta
Računi za struju najviše oštetili građane: Prava potrošača uglavnom samo na papiru, a najčešće ih krše komunalna preduzeća
Glas Zaječara pre 6 satijoš 2 povezane
Prekid saradnje Srbije sa Evrodžastom: "Na svaki način se otežava da se dođe do visoke korupcije i organizovanih kriminalnih grupa"
N1 Info pre 6 satijoš 2 povezane
"Mogu da radim šta hoću sa Kubom! Mogu da uzmem celo ostrvo!" Tramp: Imaću čast da uradim to!
Kurir pre 3 satajoš 31 povezana



