Povezane vesti
Evropski pokret: Rok 2025. kao podstrek
Danas 06.02.2018
Sada kada je proširenje konačno isplivalo na agendi Brisela, a susedna Bugarska najavila da će dalje integracije regiona biti prioritet u njenom predsedavanju EU, posao koji je pred nama moramo shvatiti izuzetno ozbiljno, saopštio je danas Evropski… »
Fabrici: Nema ublažavanja uslova za članstvo u EU
Beta 06.02.2018
Šef Delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici rekao je danas na predstavljanju Strategije proširenja EU da je ovo istorijski dan za ceo Zapadni Balkan koji ima jasnu evropsku budućnost, ali da pre članstva moraju da se reše sva otvorena pitanja. "Nema… »
Fabrici: Srbija prvi put dobila indikativni datum
Kurir 06.02.2018
BEOGRAD - Šef delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici izjavio je danas da je usvojena stategija EU za zemlje Zapadnog Balkana jako dobra vest za Srbiju, jer je po prvi put Srbiji dat indikativni datum za priključenje Uniji, a to je 2025. godina. Fabrici je… »
Reagovanja na Strategiju EK za prijem država Zapadnog Balkana
RTS 06.02.2018
Nakon što je Evropska komisija usvojila strategiju za prijem Srbije i drugih zemalja Zapadnog Balkana stižu reagovanja zvaničnika iz zemlje i inostranstva. Evropski pokret u Srbiji smatra da Strategija potrđuje rešenost Unije da preuzme lidersku poziciju… »
Vesti dana »

Kragujevac odao poštu nastradalima i herojima oslobodiocima u Drugom svetskom ratu (FOTO)
InfoKG pre 3 satajoš 41 povezana

Ruski stručnjak: Nove mere EU neće lišiti Srbiju ruskog gasa, postoji jedna opcija, ali U teoriji
Blic pre 1 satjoš 45 povezanih

Oglasila se MOL grupa: Nije bilo spoljnog uticaja na požar u našoj rafineriji u Mađarskoj
Telegraf pre 2 satajoš 38 povezanih

Atentator na slovačkog premijera Fica osuđen na 21 godinu zatvora
BBC News pre 3 satajoš 28 povezanih