Povezane vesti

Dodik pobesneo: Takva arogancija nije dozvoljena nigde, pa ni kod nas

Dodik pobesneo: Takva arogancija nije dozvoljena nigde, pa ni kod nas

Vesti online 06.02.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je uloga svakog ambasadora da čuva čast i ugled zemlje koja ga je poslala u misiju, te da nema sumnje da je takva uloga i ambasadora SAD u BiH Morin Kormak, ali je "nemalo iznenađen činjenicom da… »
Dodik poručio ambasadorki SAD: Iznenađen sam enormnim lažima na moj račun

Dodik poručio ambasadorki SAD: Iznenađen sam enormnim lažima na moj račun

Večernje novosti 06.02.2018
Predsednik RS Milorad Dodik izjavio je da je Morin Komrak, ambasador moćne zemlje koja je dala nemerljiv doprinos na uspostavljanju mira u BiH, ali je dodao da je ne malo iznenađen da je iznela "enormne laži" ma njegov račun. Predsednik Republike… »
Dodik: Iznenađen sam enormnim lažima na moj račun

Dodik: Iznenađen sam enormnim lažima na moj račun

Blic 06.02.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da je uloga svakog ambasadora da čuva čast i ugled zemlje koja ga je poslala u misiju, te da nema sumnje da je takva uloga i ambasadora SAD u BiH Morin Kormak, ali je "nemalo iznenađen činjenicom da… »
Dodik iznenađen “enormnim lažima” na njegov račun

Dodik iznenađen “enormnim lažima” na njegov račun

RTS 06.02.2018
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik je rekao da je Morin Komrak, "ambasadorka moćne zemlje, dala nemerljiv doprinos na uspostavljanju mira u BiH, ali je ne malo iznenađen da je iznela enormne laži na njegov račun". Uloga svakog ambasadora je da… »

Vesti dana »