Povezane vesti

Fabrici: Važno je imati kvalitetne reforme jer 2025. je maltene sutra

Fabrici: Važno je imati kvalitetne reforme jer 2025. je maltene sutra

Nova ekonomija 07.02.2018
Šef delegacije EU u Srbiji Sem Fabrici rekao je gostujući u Novom danu TV N1 da nova Strategija za Zapadni Balkan prvi put ukazuje da postoji kredibilna perspektiva proširenja, kao i da te zemlje treba da budu fokusirane na ispunjenje reformi i svih… »
Fabrici: Fokus na ispunjenju reformi

Fabrici: Fokus na ispunjenju reformi

Danas 07.02.2018
Šef delegacije Evropske unije u Srbiji Sem Fabrici rekao je da nova Strategija za Zapadni Balkan prvi put ukazuje da postoji kredibilna perspektiva proširenja, kao i da te zemlje treba da budu fokusirane na ispunjenje reformi i svih kriterijuma koji… »
Premijer Crne Gore: Bićemo deo EU

Premijer Crne Gore: Bićemo deo EU

Blic 06.02.2018
Predsednik Vlade Crne Gore Duško Marković rekao je danas da je Strategija EU za zapadni Balkan značajan dokument jer prvi put definisanjem vremenskog okvira region dobija poruku da će biti formalni i integralni deo Evrope sa perspektivom sledećeg… »

Vesti dana »